Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Berlin tényleg egy nyitott,...

Berlin tényleg egy nyitott, toleráns, liberális város, vagy csak egy "mítosz"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
nagyon nem mítosz, ez így van. persze ez a belső részekre vonatkozik leginkább (mitte, prenzlauer berg, friedrichshain, kreuzberg stb) de ez nem meglepő, budapesten is jóval toleránsabb az ötödik, hatodik kerület, mint például csepel.
2012. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapestnél szabad szelleműbb?
2012. máj. 21. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
hehe. csak egy példa: a berlini melegfelvonuláson minden évben kb 500 ezren vannak, nemcsak melegek, hanem heterok is kimennek és buliznak egyet. rendőrsorfal, kordon sehol, mert nincs rá szükség, nincsenek ellentüntetők.
2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
furcsa lehet egy ilyen társadalom (nem rossz értelemben)
2012. máj. 21. 16:51
 5/5 anonim válasza:
Igen. elég szomorú, hogy magyarok számára, már szokatlan ha valami nyugodt, nincs tüntetés és minden a maga rendje módja szerint megy. De, ettől függetlenül én emiatt nem költöznék el oda, inkább az ottani életszínvonalat hoznám át ide. és mivel halottam 1 köhintést a konyhából és elvileg egyedül vagyok ithon most megfogom a gázpisztolyt, a kést, a sokkolót, a nutellát és bebújok az ágy alá. drukkoljatok hogy túléljem.
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!