Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » FIUK ti milyen színű zokni...

FIUK ti milyen színű zokni szoktatok hordani? Élet kort is írjátok légyszi. Nyáron is szoktatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Feher , fekete. Nyaron szandallal kiesik a zokni.
2014. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szürke, barna, okker. 21.
2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bizonyára szorult belém némi feminim vonás, mert valamiért kényes vagyok a zokniaimra!:D boka zoknikat szoktam hordani, és abból is inkább a pasztel színűeket, fehér, szürke, fekete, barna, kék. Illetve vannak olyanok is, amiken minta van, kockás.. de az is ugyan úgy ilyen pasztelszínű.

19

2014. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a a válaszokat
2014. aug. 19. 06:52
 5/8 anonim válasza:

Én csak fehéret vagy feketét használok és mindig boka alá érőt. Nyáron is szoktam zoknit hordani de ha csak kiugrok valahova akkor nem szoktam zoknit venni, főleg ha Converset veszek fel..

16/F

2014. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak fekete, és főként bokazoknit. Kivéve, ha mondjuk öltönyt kell felvennem, akkor nyilván hosszabbat.

Nyáron csak akkor, ha cipőt is veszek fel. Szandálom nincs, inkább flipflopot szeretek hordani, azzal aztán extra hülyén mutatna.

2014. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább feketét, néha sötétkéket, sötétzöldet. Fűggően attól, milyen színű nadrág van rajtam. Cipőbe nem vagyok hajlandó zokni nélkül belebújni, még nyáron sem. Szandált nem hordok, nem szeretem. Otthon, papucshoz, melegben, nem húzok zoknit.
2014. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fekete, ahogy jön a jó idő tavasztól őszig nyáron nem hordok zoknit egyáltalán nekem az túl sok felesleges, otthon papucsban vagyok, megyek dolgozni vagy akárhova simán mezítláb fel veszem a sport cipőt, sokkal kényelmesebb, amúgy igen mezítláb van a cipőben a lábam kevésbé izzad bele, bele is izzad ki mosom a cipőt kb 4 napig nyugodtan mezítláb fel tudom venni, sőt van olyan egésznap mezítláb a cipőben van.
2022. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!