Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hamarosan külföldre költözöm....

Hamarosan külföldre költözöm. Mit gondoltok, melyik ország az ahol jól érzi magát az ember? Mik a tapasztalatok? Merre induljak? (végleges letelepedésre gondolok)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj Ausztriába! Ha messzebb akarsz, akkor Ausztráliába.
2015. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy költözöl, hogy még nem tudod, hova?
2015. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. ápr. 21. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Külföldre költözésnél az ember általában nem válogat, hanem oda megy, ahol munkát talál.

Ha te olyan szerencsés vagy, hogy válogathatsz is, akkor Észak-Amerika, Skandinávia, Ausztria, Anglia, Németország szokott népszerű lenni a magyaroknál.

De majd visszatérünk erre, ha már kicsit körülnéztél. Nem olyan egyszerű dolog az a külföldre költözés...

2015. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Líbiában most rengeteg munkalehetőség van és jól is fizetnek.
2015. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. En masfel evvel ezelott jottem ki Daniaba, csak ajanlani tudom neked. Gyonyoru, en a tengertol 1 km re lakom. Mar minden papirom rendezve, es dolgozom. Az emberek nagyon segitokeszek, boldogok, van munkalehetoseg is, Dania csodaszep. Ha ezt az orszagot valasztod, nemfogod megbanni, hidd el nekem. Irhatsz v. kerdezhetsz az orszagrol, privatban, es valaszolok neked. Minden jot neked.
2015. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azelőtt költözöl ki, hogy eldöntenéd hova mész? Komoly ember lehetsz. Ha azt se tudod, hol mi vár, akkor mi alapján határozod el, hogy el akarsz menni?


Amúgy sok mindentől függ. Milyen éghajlatot szeretsz, milyen nyelven tudsz, milyen munkát akarsz, mik a képesítéseid. Ausztrália pl. nekem is jó helynek tűnik, bár lehet, hogy hosszú távon már idegesítene a meleg és a sok mérges állat. Új-Zéland gyönyörű hely, de nem nagyon történik ott semmi, nagyon messze van mindentől és elég mások az emberek. Kanadában még nem jártam, de az alapján, amit tudok róla, kipróbálnám, milyen ott élni. Európában meg egy csomó hely van, ahova érdemes szerintem kiköltözni, csak tudni kell a nyelvet.

2015. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem érted a kérdést! első a döntés aztán a költözés. az hogy mennyire vagyok komoly azt meg ne ítéld meg látatlanba lécci. bár lehet hogy te nagyon okos vagy:-)
2015. ápr. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!