Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lányként hogyan öltözzek fel...

Lányként hogyan öltözzek fel táncházba? Kötelező a szoknya?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor vehetek szoknyát harisnyával és bokacsizmával? Nem vagyok táncos, nincs rendes cipőm :s

2018. febr. 22. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut ilyen eszedbe, hogy kötelező?! Állnak a bárddal az ajtónállók és hazazavarnak, ha nadrágban vagy? Azt hiszed, megnézik a cipődet?! Hogy lehet még egy táncháztól is félni?
2018. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Oda azt veszel fel amit akarsz. Én kicsit elegánsabban szoktam felöltözni, de nem nagyon azért. Lányok mindegy miben vannak, de nagyon jót mutat ha csak egy egyszerű szoknya van rajtuk pl. fekete ceruzaszoknya/harangszoknya valami szép felsővel. De ha cipőben másban is tudsz táncolni felveheted azt is. Senki nem néz ki senkit, mindenki magával van elfoglalva ahogy táncol, egyébként meg a baráti kozossegevel
2018. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!