Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen ruhát illik, vagy lhet...

Milyen ruhát illik, vagy lhet felvenni esküvőre? (mint vendég) Színt, fazont szeretnék, esetleg képeket!

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehéret és feketét nem illik.
2010. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fekete fehéret iskolások szoktak felvenni ünnepségre...

Én egy lila egyujjas felsőben voltam és szatén nadrágban(combján húzott). Utólag belegondolva kicsit túlzás volt, de nem volt para. Én egy turiban találtam egy szatén türkizkék egyberuhát 2500 forintért.

2010. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NJem egyben gondoltam a fehéret és a feketét, jaj, szándékosan nem kell kiforgatni amit írok...

Fehér ruhát VAGY fekete ruhát nem illik. Így már érthető? Bármennyire is szép egy fekete ruha, az temetésre való, a fehér meg a menyasszony színe.

Nem illik túlöltözni a menyasszonyt, szóval ha tudod, hogy egyszerű ruhája lesz, akkor ne nagyestélyiben menj. Voltam olyan esküvőn, ahol a pár kérése a nagyestélyi volt a vendégeknek,de ott a menyasszonyon is egy ruhaköltemény volt.

2010. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elegáns nyári egyberuha volt rajtam, ilyen pasztellszínekkel - még anno az arzt modellben vettem. ilyen kb térdig érő, ejtett fazonú volt.
2010. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ilyen pasztellszínekkel"


Ilyen? Milyen? :)

2010. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

De hát ez egyértelmű- fehér a menyasszony színe, fekete a gyászé. Egy kicsit is jóérzésű ember egyik sem jut az eszébe. Am nem akartam kiforgatni a szavaidat, mert azon az ominózus esküvőn volt egy csaj, aki ilyen iskolás szerkóban ment el és borzasztó volt:) És ez jutott eszembe erről

2010. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D nos konkrétan világos-lágy zöld/rózsaszín/fehér színek voltak benne... testvérem pl egy picit élénkebb rózsaszínű rucit húzott. elég sportos alkat (széles vállak stb), úgyh kicsit brutál volt, így visszagondolva:D
2010. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!