Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a zene milyen nyelven van?

Ez a zene milyen nyelven van?

Figyelt kérdés

Pár szót felismertem belőle, amik magyarra hajaznak. De a legtöbb nem ilyen.

https://www.youtube.com/watch?v=eaQGDur-ujk



2020. jún. 21. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyar.
2020. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

? Azt meg hogy? De hiszen nem érthető belőle semmi.

Nem lehet hogy valamilyen idegennyelv szavaival vannak vegyítve a magyar szavak? És hogy csak 1-2 mondta benne magyar?

2020. jún. 21. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen hallgatod, akkor érthető a szöveg nagy része. Egyszerűen ilyen a flowja a csávónak. Külföldön is van rengeteg ilyen előadó akiket nem könnyű megérteni.
2020. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem jött össze :(

Amúgy tetszene a szám ritmusa, már meghallgattam vagy 20x, de még most is csak 2-3 mondatot értettem meg belőle.

2020. jún. 21. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, így már világos. Az újmagyar nyelven van akkor, mert a felét így se értem, illetve nem látok mögötte értelmet.
2020. jún. 21. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja ez magyar, csak olyan mintha nem nyitná ki rendesen a száját. Zártabb szájjal könnyebb reppelni xd
2020. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nagyon hallgatod lehet hallani,hogy magyar csak nagyon érthetetlen az elején de ez még egyáltalán nem olyan durva :D

USA-ban a fekete rappereknek olyan nyelvezetük van,hogy sokszor ők sem értik miről énekelnek illetve egy ausztrál ha gyorsabban beszél na azt az életben ki nem találod

2020. jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!