Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Helyes ez az angol kérdés?

Helyes ez az angol kérdés?

Figyelt kérdés

Would be a good idea to go to the seer to get proof of reincarnation?


Tehát: jó ötlet lenne elmenni a "látóhoz" hogy bizonyítékot kapjak a reinkarnációról?



2020. okt. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
én a közepébe beszúrnám az "in order to get proof....."
2020. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben is kell egy alany. ("it")

"Would it be a good idea to visit the seer to get proof of reincarnation?" (Így eggyel kevesebb a "to". #1-ben írt kiegészítés is beírható, bár szerintem nélküle is érthető.)

"Would it be a good idea to speak to the seer, if I want to have/get proof of reincarnation?" (Talán egyértelműbb, hogy a "seer" fogja megadni a választ, persze ez csak az én megítélésem.)

2020. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amugy nem “seer “, hanem “medium”. Nem jos beszel a halottal, hanem egy szellemidezo/kozvetito.


“Would/could it be a good idea to visit A medium to get proof of reincarnation?"

2020. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!