Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leellenőriznéd és kijavítanád...

Leellenőriznéd és kijavítanád nekem ezt a német levelet?

Figyelt kérdés

Sehr geehrter Herr Direktor,

ich freue mich darauf, Ihre Schule in dem nächsten Schuljahr zu besuchen.Die Schule und das Internat finde ich sehr einnehmend.

Ich möchte Ihnen mitteilen, dass ich am 22. August um 19:10 auf Berlin - Tegel Flughafen ankomme. Ich weiss noch nicht, wie ich daher nach Neuzelle weiterfahre - diese Information werde ich später bekommen von dem GO-Travel Reisebüro. Das werde ich Ihnen später mitteilen.



Hogy írhatom a végére, hogy ,,Előre is köszönök mindent?" és elköszönésnek, ha az illető egy sehr geehrter Direktor, mit írjak? Köszi!


2010. aug. 11. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A végére a hivatalos levélnek:Mit freundlichen Grüßen

Pista Kovács

2010. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hello! Németországba mész ki tanulni? Nagyon-nagyon örülnék, ha felvennél msn-re! Nagyon fontos. Rengeteg kérdésem lenne hozzád. 17/F vagyok, én is ki szeretnék menni majd egy évre! Kérlek reagálj :D


A kérdésedre így most nem nagyon tudok válaszolni... nem tudom, hogy lehet ilyenkor elköszönni.

2010. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, tényleg! Az előttem válaszolónál a pont.
2010. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elköszönésnél vagy: mit härzlichen Grüßen vagy mit freundlichen Grüßen
2010. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!