Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ling nevű applikációról...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ling nevű applikációról vélemények?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni grúzul, és ahogy elnéztem, ez egy nagyon jó applikáció hozzá. Más applikációknál nem is találtam lehetőséget grúz nyelv tanulására. Viszont egy pár lecke után fizetős. Megéri rá előfizetni (ha amúgy sincs más lehetőségem, még egy nyamvadt nyelvkönyv sem létezik grúzul)? Van valakinek tapasztalata ezzel az applikációval?
2021. ápr. 27. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Még nem hallottam róla
2021. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a ling live app? 100+ letöltés, semmi review. én abban se bíznék hogy nem vírus
2021. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, sima Ling a neve. Egy majom van az ikonján. 4,6 csillagos, vannak magyar vélemények is. Én is kipróbáltam, sokkal jobb, mint a Duolingo és társai, csak 2 fejezet után nem tudsz továbbmenni fizetés nélkül.
2021. ápr. 27. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Learn Languages with Master Ling? olyan appot nem találok aminek csak Ling a neve
2021. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz az. Nekem simán Ling-nek hozza.
2021. ápr. 27. 23:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!