Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Oroszból mennyi idő összehozni...

Oroszból mennyi idő összehozni egy nyelvvizsgát? Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Kb. mennyi idő 0-ról egy közép majd onnan egy felsőfokú szintre eljutni oroszból? Mennyire nehéz egyébként?(Angol után.)

Mennyire hasznos nyelv?



2021. nov. 19. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még suliban tanultam 4 évig. Akkor nagyon utáltam (valószínűleg azért, mert kötelező volt). Ma máshogy viszonyulok hozzá, nem hangzik annyira szörnyen. Nem nehezebb mint bármelyik európai nyelv, nekem pl. a német nehezebbnek tűnik. A cirill betűket is hamar meg lehet szokni. Ha keményen nekifekszel, szerintem kb. 2 év alatt eljuthatsz középfokig.

Mennyire hasznos? Egy nagyhatalom nyelvéről beszélünk.Én simán el tudnám képzelni, hogy ott vállaljak munkát.

2021. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es: nem a kérdezö vagyok, de ha jól értem, újra tanulod az oroszt. Megkérdezhetném, hol és miböl tanulsz? Engem is érdekelne az orosz tanulás, de nincs lehetöségem tanfolyamra vagy magántanárhoz járni, ezért is érdekelne. Köszi elöre is.
2021. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!