Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent? ( angol szöveg+1...

Mit jelent? ( angol szöveg+1 kifejezés) (ha csak részleteket fordítotok, az is segítene)

Figyelt kérdés

-drag and drop widget/drag and drop feature

Widgets are lightweight applications that can be combined and used to interact with underlying computing platforms.

The new IBM widgets include a Team Marketplace widget that allows teams to work collaboratively on IBM and Microsoft documents: a chart-share widget;and a Symphony-to-wiki widget, IBM vice president of messaging and collaboration Kevin Cavanaugh told ZDNet IK on Friday.


2011. aug. 19. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, Hoffmann Rózsa szerint az angol nyelv annyira egyszerű, hogy otthon egyedül is elsajátítható!


Szégyelld magad, hogy ennyire se vagy képes, hogy ezt a szimpla számítástechnikai szöveget megértsd. Hiszen már a csapból is az angol folyik... :P

2011. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-fogd és húzd kütyü / fogd és húzd tulajdonság

A widgetek (küytük, kiegészítők) olyan könnyű alkalmazások, amelyek kombinálhatóak és egymással interakcióban használhatóak azonos platformokon.


Az új IBM kiegészítők magukba foglalnak egy Team Marketplace kiegészítőt, amely lehetővé teszi, hogy csoportok közösen dolgozzanak IBM, és Microsoft dokumentumokon: táblázat-megosztó kiegészítő, wiki-vel való szinkronizációs kiegészítő. Nyilatkozta az IBM üzenetfelelős helyettese, Kevin Cavanaugh a ZDNet IK számára pénteken.


Első válaszoló is én voltam. Az a megjegyzésem NEM a te személyednek szólt, csak megjegyeztem egy bizonyos dolgot, megragadva az alkalmat.

2011. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, nem szándékoztam megsértődni ezen :)de mentségemre szolgál, hogy ez csak 1 bekezdés és a többi 7-et megcsináltam :) és köszi szépen a fordítást
2011. aug. 21. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. Értem már. 7 bekezdés után elfáradtál. ;)

Mihez kell ilyen fordítás neked? Informatikát tanulsz? Vagy angol szakmai szöveget? Csak ha nem személyes a kérdésem... :)

2011. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D a 3. bekezdés 2. fele volt

:) lehet személyes a kérdésed, sajnos ott még nem tartok, hogy szakszöveget tanuljak, egyenlőre nyelvvizsgára készülök, csak gyakorlok, hogy ott minden jól menjen.

2011. aug. 22. 21:45
 6/6 Zsófi06 válasza:

-drag and drop a widget / drag and drop funkció

Kütyük könnyű alkalmazásokat lehet kombinálni és használni, hogy kölcsönhatásba lépnek szolgáló számítástechnikai platformokon.

Az új IBM widgetek közé tartozik a csapat Marketplace widget, amely lehetővé teszi a csapat dolgozni másokkal az IBM és a Microsoft dokumentumokat: a chart-share widgetet, és a Symphony-to-wiki widget, az IBM alelnöke üzenetkezelési és együttműködési Kevin Cavanaugh mondta ZDNet IK pénteken .

2013. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!