Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen kérdéseket tehetnek...

Milyen kérdéseket tehetnek fel angolul egy videóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meg kell majd néznem egy rövidebb filmet vagy csak hangot játszanak le még nem tudom. Viszont utána kérdéseket fognak feltenni és ezzel az a bajom hogy az én angol tudásommal még csak-csak összerakom a választ vagy megfogalmazom úgy hogy az érthető legyen viszont akkor kerülök kínos helyzetbe ha nem értem a kérdést sem.

Kérlek írjatok nekem olyan kérdéseket amit ilyenkor feltehetnek. Olyanra gondolok: mindent értettél? van kérdésed? össze tudnád foglalni hogy mit hallottál?

Mondjuk ezeket így le tudom fordítani csak attól félek hogy más megfogalmazásban teszik fel a kérdést. Ha eszetekbe jutna néhány kérdés és azt leírnátok magyarul meg hogy hány féleképp lehet angolul is kérdezni akkor nagyon hálás lennék!


2011. aug. 26. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Do you agree with the video/passage?

Could you sum it up in a nutshell?

2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenekre gondoltam, ment a zöld kéz :)
2011. aug. 26. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

In your own words, what was the video about?

Was there anything particularly interesting in this video?

Have you noted something outstanding in this video?

What is your opinion about this video?

Have you enjoyed this video?

Would you like to say something about this video?

Would you recommend this video?

What did you think of the participants/actors/subject?

2011. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!