Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol. Valaki lefordítja?

Angol. Valaki lefordítja?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 20. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap elküldöm
2012. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!
2012. márc. 21. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Két év, tele rémisztő szöveggel, mindenütt jelenlévő ellenségekkel, „kacsaszereplőkkel” (olyan szereplő, aki elvonja a figyelmet a fő eseményekről) és idegesítő bábukkal, ért véget tegnap este, amikor a Pretty Little Liars-ben felfedték „A” kilétét – Mona volt az, aki 2010 nyarától Ariát, Hannát, Spencert és Emilyt kínozta.


Valakit ez a lelepleződés sokkolt, mások számára egyértelmű volt – főleg az elmúlt hetek során, amikor Mona egy inkább kíváncsi módon mutatkozott a PLLek között. Mármint, egyetlen üzenetet sem kapott „A”-tól és még így is tele volt fenyegető üzenetekkel.


Ma reggel Janel Parrish színésznővel ültem le, és erről a leleplezésről beszélgettünk, valamint hogy mennyire volt nehéz megtartani a titkot és hogy mi vár Monára a harmadik évadban!


Insider.com: Mikor mondta el neked Marlene King rendező, hogy Mona „A”?

Janel Parrish: Valójában már a pilot epizódban sejtettem, hogy Mona lesz „A”, mert ő volt oda a könyvekért. A producerek titkolóztak és állandóan azt mondták, hogy a dolgok változhatnak, szóval próbáltam nem túlságosan beleélni maga, de végig reméltem, hogy így történik majd minden. Annyira jó lett volna egy ilyen összetett karaktert játszani. Annyira izgatott voltam, amikor megkaptam a forgatókönyvet. Megtiszteltetés egy ilyen kulcsfigurát játszani. És jó móka!


Insider: Ezt az epizódot hónapokkal korábban forgattátok. Mennyire volt nehéz titokban tartani?

Janel: Nehéz volt [nevet]. Mindenkinek el akartam mondani. Tényleg el akartam. De annyira fontos volt, hogy a rajongók előtt titok maradjon. Senkinek sem akartam elrontani, főleg azoknak a rajongóknak, akik minden héten megnézték a sorozatot, hogy sokkoljuk és megrémisszük őket. A show minden tagjának fontos volt, hogy titok maradjon egészen tegnap estéig. És végül megérte!


Insider: A leleplezés utáni autójelenetben mi volt fontos számodra színészként?

Janel: Fontos volt eltalálni azt a pillanatot, amikor Mona dalos ajkú kislányból őrült pszichopatává válik, aki képes ölni. A célom csak a változás megtalálása volt.


Insider: De ugye nem Mona ölte meg Alit?

Janel: Várnotok kell, és meglátjátok! Mona mondott valamit az A-csapatrl, szóval várnotok kell a harmadik évadig, hogy megtudjátok, mire gondolt! De a rajongók sose lepődjenek meg bárki kapcsolatáról Rosewoodban – ez egy kisváros, tele fondorlatos emberekkel és elárulhatom, hogy azok, akikre sohasem gondolnál, igenis kapcsolatban állhatnak másokkal! Azt hiszem, ide visz minket a harmadik évad.


Insider: Az utolsó jelenetben Mona azt mondja egy rejtélyes alaknak: "Mindent megtettem, amit kértél." Tudod, kihez beszélt?

Janel: Nem. Várnom kell a harmadik évadig, mint mindenki másnak. A premier hat hónappal a finálé után lesz, és többet tudhatunk meg Mona látogatójáról és Monának sok mindent meg kell majd magyaráznia.


Insider: Szó lesz ezekben a magyarázatokban arról, hogyan hajtotta végre „A” akcióit az elmúlt két évadban?

Janel: Igen, lesznek magyarázatok – és további kérdések. Ahogy lenni szokott. Hagynunk kell, hogy mindenki találgasson! De nagyon várom már a magyarázatot arra, hogyan követte el Mona mindezt. Alig várom már látni magamat.


Insider: Szeretnéd, ha Mona bocsánatot kapna, vagy azt akarod, hogy folytassa?

Janel: Valahogy azt szeretném, ha őrült maradna, mert ez nagyobb buli. Más fényt ad a sorozatnak. Tetszik, hogy a PLL nem egy olyan tini dráma, mint a többi. Van egy rejtélyes oldala, és szerintem ez az, ami megtartja a rajongókat. Részese lenni ennek, mindenképpen nagyszerű!

2012. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!