Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene nekem valaki ezt...

Segítene nekem valaki ezt lefordítani?

Figyelt kérdés

kicsit hosszú, de nagyon hálás lennék érte

[link]

ez kellene, de csak alul a recept..sajnos nem tudok angolul annyira, hogy ezt letudjam rendesen fordítani. Tényleg nagyon megköszönném, legalább csak egy részét:)


2012. aug. 21. 15:46
 1/6 intrepid ***** válasza:

kit kat születésnapi torta és egy recipegirl cookbook deal!

I have some fun hír ma! Ez az én születésnapom! Yay! És Csináltam egy Kit Kat Cake ! Yum!

És én szuper boldog, hogy képes legyen megosztani veletek, hogy én már aláírt egy foglalkozik Wiley írni a Recept lány Cookbook ! Wahoo! Meg fogják közzétenni tavaszán 2013. Már nagyon keményen dolgoznak írásban és tesztelése receptek az elmúlt pár hónap a szakácskönyv, és van még néhány hónap kemény munka vár rám. Ez lesz a hasonló recept kategóriákat találsz itt a helyszínen, mind a naponta féle receptek és szórakoztató receptek is.túlnyomó többsége a recepteket a szakácskönyv, bár lesz teljesen új recepteket.Csupán néhány recept, hogy a népszerű kedvencek Szótár szerepelni fog a könyvben. És ott is lesz egy fejezet szórakoztató menük! Ez az egész annyira izgalmas és irreális és nyomasztó és hihetetlen! Dolgozom néhány csodálatos ember, hogy ez megtörténjen szakácskönyvet. Fun idők előtt

Láttam ezt az ötletet az interneten valahol ... körülvevő torta Kit Kats, bemutató egy íj és öntet, hogy az M & M. Nem tudtam kiverni a fejemből, így meg kellett, hogy ez egy lövés magam.

Ez tényleg nagyon egyszerű, hogy. Akkor csak szükség a kedvenc réteg torta recept (vagy egy dobozos mix), glazúr, Kit Kat, M & M és a szalagot.

Azt hiszem, meg fogsz lepődni, hogy milyen hihetetlenül könnyű, hogy húzza ezt le. Frost egy réteg torta ahogy tennénk-első réteget, majd adjuk hozzá a második és a fagy körbe. Aztán stick Kit Kat van körbe a tortán, akkor csak kibír a cukormáz. Ezután öntsük M & M a tetején.Ennyi!

Imádom, hogy a "tenger" az M & M teszi ezt a tortát néz ki olyan szép. Tudom elképzelni, hogy ez a torta az összes a nyaralás, ahol különleges színű M & M állnak ... piros, fehér és zöld karácsonyi Kit Kat Cake ... rózsaszín, fehér és piros a Valentin Kit Kat Cake. A lehetőségek száma végtelen!

Tekerjük a legfényesebb, legaranyosabb orr körül a Kit Kat.

És ez finom is! Boldog szülinapot nekem!

Amikor kilép oktatási és debütált a recept weboldalán már 2006-ban, majd hozzáadjuk a blog 2008-ban, soha nem gondoltam, hogy az életem venne egy ilyen pozitív fordulatot ... hogy én a végén egy karrier, amely annyira szeretek! Én tényleg izgatott, hogy felébredjen, és a mindennapi munkához a konyhában, a kamera mögött, és a számítógépen. Én csipet magam minden egyes nap, hogy győződjön meg arról, mindez valóságos, és én annyira hálás olvasóim számára, hogy mindez főzés és recept ilyesmi lehetséges. És most, egy szakácskönyv???Nekem van olyan sok móka, új recepteket megosztani veletek a könyvemben. Nehéz tartani őket alatti pakolások, és nem osztja azokat a blog. Nem tudok várni! XOXOXO

2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de a google fordítót én is tudnám használni, ha fordítana...:) a recept kell ami a szöveg alatt van...
2012. aug. 21. 16:32
 3/6 intrepid ***** válasza:

kit kat cake

Kitermelés: 10-12 adag

Prep idő: 30 perc

Főzési idő: 35 perc

Ez a recept teszi elég három 8-inch kerek rétegek VAGY két 9-es réteg + 6 cupcakes.

Hozzávalók:

CAKE:

Egy 18,25 uncia doboz csokoládé torta mix

1 csésze minden célra alkalmas liszt

1 csésze darált fehér cukor

3/4 teáskanál só

1 1/3 csésze víz

2 evőkanál növényi vagy repceolaj

1 teáskanál vanília kivonat

1 pohár tejföl

4 nagy tojás

CHOCOLATE vajkrém fagyosan:

1/2 csésze sós vaj, szobahőmérsékleten

3 uncia krémsajt, szobahőmérsékleten

£ 1 porcukor, rostált

1/4 csésze tej

1 teáskanál vanília kivonat

1 csésze étcsokoládé chips (vagy vágott étcsokoládé)

DECOR:

három 4,5-uncia Giant Kit Kat Bars (akkor kell 36 Kit Kat ragaszkodik összesen)

Egy 12,6 uncia zacskó M & M

Ribbon

Megközelítés:

1. Melegítsük elő a sütőt 325 ° F. Zsír és liszt 2 9-es kerek torta lábasok és a vonal egy cupcake pan, 6 aljzat (mész már 6 cupcakes, hogy Munch együtt a torta!)

2. Egy nagy tálban habverővel együtt torta mix, liszt, cukor és só. Add többi összetevő, és megverte a kézi mixer 2 percig, vagy amíg jól keverik.

3. Scoop a tésztát 6 cupcake aljzat 3/4-full. Osszuk a maradék tésztát az előkészített kerek serpenyő. Süssük a cupcakes körülbelül 25 percig, és süsse a süteményt fordulóban körülbelül 35 és 40 perc, vagy amíg egy fogpiszkáló ki a közepén jön ki tiszta. Hagyja, hogy a torta hűvös a serpenyőben 20 percig, majd vegyük ki a süteményt rétegeket egy rácsra, hogy teljesen lehűljön.

4. Amikor a torta a hűvös, készen áll össze. Helyezzük egy réteg a tál, és a behajtás csíkok viaszpapírral alatt az oldalán a tortát.

5. Készítsük el a cukormáz: Egy nagy tálban, beat vaj és a tejszín sajt közepes sebességgel egy elektromos keverő, amíg krémes. Fokozatosan adjunk hozzá porcukor, legyőzve kis sebességnél, amíg keverik. Növelje sebesség közepes, és lassan adjunk hozzá tejet és a vaníliás, verték, amíg sima. Mikrohullámú csokoládé chips egy mikrohullámú-safe bowl közepes 1 1/2 2 percig, vagy amíg megolvadt és sima, keverjük 30 másodperces időközönként. Fokozatosan adjunk hozzá olvasztott csokoládé keveréket, beat-ig kevert és sima.

6. Frost az 1. torta réteg. Állítsa be a 2. réteg tetején az első. Frost a 2. réteg és oldalai mentén a torta is. Stick Kit Kat van az oldalán, a torta, így nagyon kis tér között minden Kit Kat (1/4-inch). Tekerjük egy íj körül a torta, biztosítva a Kit Kat.Töltse ki a tetején a torta M & M. Húzza ki a csíkokat viaszos papír és dobja el.Használja az extra cukormáz fagy a 6 extra cupcakes.

7. Ha a hűtőbe a tortát egy pár órát, vagy úgy, hogy sokkal könnyebb lesz, hogy csökkentsék és tálaljuk. Természetesen, akkor el kell távolítani a íj csak tálalás előtt.

Tippek:

* Akkor biztosan használni a kedvenc réteg torta recept ezt a tortát. A doctored-up torta mix recept szerepel itt valóban nagyon jó!

* Tudod is használ egy sárga sütemény vagy a kedvenc íze ... követve utasításokat itt jazzing fel.

* technikailag, akkor lehet használni az összes a tésztát két 9-es kerek serpenyő, de lehet, hogy a sütemény túl magas ahhoz, hogy dolgozni ezt a receptet. Nem akarod a tortát állni magasabb, mint a magassága Kit Kat's vagy azok nem lesznek képesek fellépni a "kerítés", hogy tartsa a M & M.

2012. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, de télleg nem segítessz ezzel, hogy a google fordítót használod..olvasd el, hogy semmi értelme a szövegnek:(
2012. aug. 21. 17:16
 5/6 intrepid ***** válasza:
Most beleolvastam, de tényleg siralmas az eredmény.
2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D azért köszi
2012. aug. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!