Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német nyelvet milyen gyorsan...

Német nyelvet milyen gyorsan lehet megtanulni egy közép-és alapfok közötti szintre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Angolul tanulok magánórákon 3 éve és már megértem a folyékony angol beszédet(angolokkal skype-olok és a filmeket is eredeti nyelven nézem).

Most a lényeg:Egy olyan gimnáziumi osztályba kerültem,ahol én humán tagozatos vagyok,az osztály másik fele német-nyelvtagozatos.Nos én szeretnék átkerülni a nylvre,mert pl egy külföldi egyetemen nem sok mindent tudok kezdeni a magyar irodalom és történelemtudásommal,viszont akkor különbözeti vizsgát kellene tennem.Tehát heti hány németórára lenne szükségem ahhoz,hogy a fent említett szintet elérjem?


Előre is köszi a válaszokat és azt is,hogy ezt a zagyva szöveget elolvastátok:))


15L


2012. szept. 3. 13:52
 1/1 Juci94 válasza:
Szia! Én egy német nemzetiségi gimnáziumba jártam és perpill korrepetálok embereket németből. Hogy mennyi idő szükséges az alap és a középfok közötti szinthez attól is függ, hogy mennyi energiát fektetsz bele és persze, hogy egészen pontosan mik is az elvárások (pl. elég, ha egyszerű mondatokat tudsz mondani németül vagy kell tudnod használni az összetett mondatokat is). Ha kell segítség, vagy kérdésed van, bátran fordulj hozzám :)
2012. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!