Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki ezt le tudná nekem...

Ádám1020 kérdése:

Valaki ezt le tudná nekem fordítani koreairól magyarra, légyszíves? Neon naui kwiyeoun namja, neoneun babo, oppa michigetta, neon jeongmal babo. Thy

Figyelt kérdés
Az egyik csaj írta.
2013. máj. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
"Majd a szépen lelakkozott fadarabokat egy speciálisan erre kiképzett gépbe helyezik 20 percre."
2013. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feldobtad a napomat :D
2013. máj. 6. 12:51
 3/4 anonim válasza:

Nem tuti biztos, de azt hiszem, nagyjából annyit tesz, hogy: "Te vagy a cuki pasim, buta/bolond/hülye vagy, oppa megőrülök (vagy megőrültél? nem vagyok biztos :D :D) (oppa=lány mondja nála idősebb fiúra, akivel közeli viszonyban van, pl. a pasijának, bátyjának), te tényleg hülye vagy.


azért remélem, tudtam segíteni egy kicsit :)

2013. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elég nehéz volt hogy így latinbetűssel volt írva, de

"Te vagy az én csinos fiúm, buta vagyok, oppa(te) görcsös, tényleg buta vagyok" Amúgy igen ennek van értelme :D

2013. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!