Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tuđ valaki olyan megbízható,...

Tuđ valaki olyan megbízható, szakszerű oldalt, ahol megtalálhatóak az angol kiejtés szabályai, esetleg gyakorlatok külföldieknek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az angol kiejtésnek nincsenek nagyon szabályai. Sok gyakorlás után rá lehet érezni, de több év tanulás után is érhet meglepetés. sőt, az anyanyelvi beszélőket is.
2013. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, rengeteg szabálya van. Pl. olyanokra gondolok, hogy az -ion végű szavaknak hol van a hangsúlya, vagy olyan ábrák, ahol bemutatják, hogy milyen nyelvállásban lehet jól kiejteni az adott hangot. Rengeteg szabály van rá, amik pontosak is, csak még nem találtam átfogó oldalt, ahol ezek rendszerezetten fenn vannak.
2013. nov. 11. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemi anyag és több évig tanulják, én úgy tudom. Szóval valószínűtlen hogy valaha bárhol megtalálod.
2014. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!