Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van pár nyelv ami tetszik, de...

Van pár nyelv ami tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket tanuljam. Melyik a leghasznosabb?

Figyelt kérdés

A "pár nyelv" sok nyelvet jelent. A nyelvérzékem nagyon jó, de eddig csak angol nyelvet beszélek. 15 éves fiú vagyok. A nyelvek:


- Arab

- Koreai

- Indonéz

- Hindi

- Török

- Orosz


Nagyon egzotikus nyelvek, de nekem ezek tetszenek. Ne ajánljátok légyszi a spanyolt, franciát, németet, stb-t, nekem ezek tetszenek. A szempontok: nehézség, hasznosság.


Köszönöm szépen! (-:



2014. okt. 13. 20:07
1 2
 11/11 Béluska2016 válasza:
Ja, igen, az arab is fontos, ha olajba utazol, vagy a török, ha aranyban. Az orosz most ép leszálló ágban van, bár egyesek szerint ismét felfelé jönnek, de van sok oroszos öreg, hagyunk nekik is munkát. Amúgy szerimtem nagyon nehéz nyelv, másak a betűk, bonyolult kiejtés (mint az angolban), teli minden féle nemmmel és ragozással. Én a régi rendszerben 5 évig tanultam, 2-es szinten, egy szót sem tudok belőle. Az Indonéz vonal, sokkal-sokkal egyszerűbb nyelv.
2016. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!