Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene nekem valaki ezt...

Segítene nekem valaki ezt lefordítani németre? (még ma kéne)

Figyelt kérdés

Kiselőadáshoz kéne, de én nem tudom lefordítani németre ezeket:


Mrs. Hudson a Baker Street 221B alatti ház tulajdonosa, Sherlock és Watson főbérlője.


Mycroft Holmes (Mark Gatiss, magyar hangja Kálid Artúr) Sherlock Holmes bátyja, közte és öccse közt testvéri rivalizálás figyelhető meg. Mycroft számtalanszor próbálja jobb belátásra bírni Sherlockot, ugyanakkor sok esetben ő az, aki kihúzza őt a bajból. A brit kormánynak dolgozik


Rendkívül nagy hatalmú, veszedelmes bűnöző, némi pszichopata attitűddel. A pénz és a hatalom kevéssé érdekli őt, de mivel halálra unja magát, ezért űzi mesterségét – és áll szemben végülis Sherlock Holmes-szal.


Greg Lestrade nyomozó (Rupert Graves, magyar hangja Sarádi Zsolt) a Scotland Yardnál dolgozik, Sherlock Holmes egyik nagy tisztelője, aki gyakran hívja rejtélyes esetek megoldásához, és megvédi a kollégái csipkelődésétől.


A Sherlockot a kritika pozitívan fogadta, az első évada 2011-es BAFTA-gálán elnyerte a legjobb drámasorozatért kijáró díjat, 2012-ben pedig 13 jelölést kapott Emmy-díjra. A sorozat első két évada megjelent DVD-n, blu-rayen és kiadták a filmzenei albumokat is Nagy-Britanniában.


Rengeteget segítene!



2015. febr. 9. 18:28
 1/1 anonim válasza:
81%

Mrs Hudson ist die Besetzerin vom Haus in der Baker Straße, Sherlock und Watson sind die Mieter.


M. H. (M. G., ungarische Stimme K. A.)der Bruder von sherlock, zwischen ihnen ist rivalisierung beobachtbar. M. versucht Sherlock oft einen besseren Sicht zu zeigen, obwohl Sherlock ist der, der ihn bei den Problemen aushilft.

Sehr mächtig, gefährlicher Sünder, mit manche pszichopata (nem tudom mi ez?) Das Geld und das Macht interessiert ihn weniger, aber weil es ihm langweilig ist,deshalb macht er sein (hobbi jó lesz?) Hobby, und steht auf der Gegenseite von Sherlock.

G.L. (nyomozót nem tudom mi az németül) Rupert Graves, ungarische Stimme Sarádi Zsolt arbeitet bei Scotland Yard, er is ein verehrer von sherlock,der ihn oft anruft,um geheime fälle zu lösen, und schützt ihn von seinen kollegen.

Sherlock hat den Kritik positiv genommen, die erste staffel hat im Jahr 2011 auf dem BAFTA Galen den Preis für den besten Dramatikserie gewonnen. Im Jahr 2012 hat er 13 Merkung auf die Emmy-Preis gekriegt. Die erste zwei Staffel ist auf Dvd erscheint,auf blu-ray,und gaben in Großbritannien als Filmmusik aus.



Nem tökéletes, néhol vannak hibák (pl. egy két szót nem tudok, improvizáltam) de összeségében megvan :)

2015. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!