Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki letudná forditani ezt...

Valaki letudná forditani ezt angolról magyarra, megy a zöld?

Figyelt kérdés

Szevasztok,ezt kéne:

If you play on laptop and don't have like the extra number keys on the side or just when you try to type in something in the console and can't because half of it doesn't work a tip for u, when you are trying to write something let's say with letter o in it like god command, click I think it was Ctrl or alt or shift dunno test it yourself OK so just click it and hold it and then when your are holding the button click then letter that doseny work , it will work :D



2015. márc. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon szerencsetlen, az irasjeleket nem ismered? Ugy, mint pont, vesszo es tsai?! Ez igy egy ertelmezhetetlen katyvasz, mar bocs.
2015. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy ezt nem én írtam,szó szerint másoltam ki egy weboldalról
2015. márc. 3. 21:21
 3/5 acelsziv ***** válasza:
0%
Google translate
2015. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igénytelen szöveg, de nézzük.


"If you play on laptop and don't have like the extra number keys on the side"

Ha laptopon játszol és nincsenek számgombok oldalt (numpad?)


"or just when you try to type in something in the console and can't because half of it doesn't work a tip for u"

vagy ha csak be akarsz írni valamit a konzolon és nem megy, mert a fele nem működik


"when you are trying to write something let's say with letter o in it like god command"

mikor próbálsz írni valamit, mondjuk amiben o betű van, mint a "god" utasítás


"click I think it was Ctrl or alt or shift dunno test it yourself "

Klikk(?)... szerintem ctrl vagy alt vagy shift volt, nemt'om, próbáld ki


"OK so just click it and hold it and then when your are holding the button click then letter that doseny work , it will work"

Szóval csak kattints és tartsd, és ahogy tartod az egérgombot, akkor működni fog a betű, ami korábban nem ment.

2015. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezer köszönet
2015. márc. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!