Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol/hogy tudnék szövegeket,...

Hol/hogy tudnék szövegeket, esetleg blogokat fordítani angolról magyarra?

Figyelt kérdés
Hali!! Már kiskoromtól kezdve tanulok angolul, elég jól is beszélem, úgyhogy szeretnék elkezdeni fordítani, hogy így is fejlődjek. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hol tudom lefordítani, tehát nem fordító oldalra/programra, hanem hol találhatok olyan oldalt vagy szöveget amit esetleg le tudnék fordítani? :) Olyanra gondolok, mint a Wattpad...Előre is köszi a választ! :)

2015. jún. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az internet nincs tele angol nyelvű blogokkal?


[link]

2015. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk esetleg film/mese szöveget is szívesen fordítanék :) vagy cikkeket, forgatókönyvet stb :D mind1, csak angol szöveg legyen
2015. jún. 24. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te most egészen komolyan azt kérdezed tőlünk, hol találsz angol nyelvű szöveget az interneten??
2015. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem...hanem hogy mit érdemes lefordítani, mármint van-e valami érdekes oldal, amin érdekességek vannak..és nem híroldalra gondolok
2015. jún. 27. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy téged mi érdekel?:) Szerintem ami érdekel, azt a keresőszót üsd be google-ba, fog bőven kidobni találatot. Vagy youtube-ra, ahol dokumentumfilmeket tudsz fordítani.
2015. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na az utolsónak köszönöm :)
2015. jún. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!