Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » No man's sky mit jelent?

No man's sky mit jelent?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 12:28
 1/8 anonim válasza:
Csalódottság... Kétségbeesés... Várakozáson aluli teljesítmény... Ez mind a no man's sky.
2016. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondolom idióma, de mi a gyökere ennek, vagy hogy lehet értelmezni?


Már ha nagyjából meg lehet magyarázni egy idiómát.

2016. dec. 3. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A 'no man's land'-bol alkotott kifejezes. Eredetileg 'senki foldje'-t jelent, az urben jatszodo jateknal erre probaltak utalni, meg a korai felfedezokre, akik a senki foldjet meghoditottak.
2016. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
No man's sky=Egy pizzát rendelsz de csak egy kupac szart kapsz.
2016. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De én nem a játékra értem, hanem, hogy ha van ilyen kifejezés alapból, a játéktól függetlenül, akkor mit jelent.


A kérdés abból jön, hogy az android telefonoknak van egy 16 karakteres hexadecimális azonosítószáma.

Rákerestem a 16^16 számra ami 18446744073709551616 és azt dobta ki a Google a keresési találatok között, hogy "No man's sky", nem értettem, hogy jön ide.


[link]

2016. dec. 3. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez 2 a 64. hatvanyon, allitolag ennyifele bolygo volt/van a jatekban. Nincs semmi mas jelentosege a nevnek, tenyleg csak a jatek nevet jelenti.
2016. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na akkor most már értem, a kapcsolatot a játék és a hatványszám között.


Szóval, akkor ilyen kifejezés nincs is angolul, csak a játék neve ez?

2016. dec. 3. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el megegyszer a #3-at...
2016. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!