Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol középfokra feltudok...

Angol középfokra feltudok készülni másfél év alatt kb alapfokú nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb alapfok szintjén vagyok és szeretnék tenni egy középfokút januártól járok magmán tanárhoz és az érdekelne ennyi idő alatt ha tényleg komolyan veszem sikerülhet tovább tanuláshoz lenne köze igazából. Mit várnak el egy középfokon gondolok itt olyanra pl, hogy bizonyos üzlet vagy szakmai dolgok vagy hétköznapi dolgok konkrétabb kifejtése ?

2016. dec. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapról közép másfél év alatt simán megvan, ha foglalkozol vele. Semmi szakmai rész nincs benne, az általános nyelvezetet kell jobban ismerni. Még annyit, hogy magmán ne járj tanárhoz, mert mindketten megsültök.
2016. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Üzleti vagy szakmai dolgok nincsenek a középfokúban. Ha vannak benne, akkor az szakmaival bővített. Köznapi dolgokról, kis színes hírekről szól.
2016. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Köszi megfogadom szerintem a magmás tanácsot XDDDDD
2016. dec. 23. 16:15
 4/5 anonim válasza:
szerintem simán lehet másfél év alatt középfokot szerezni,de akkor a fordítás is kell gyakorolni. Az Oxford nyelvvizsgát nem ajánlom,mert az elég rossz.
2017. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6-7 honap eleg kozep fokra :) masfel eb alatt azert mar eleg sok mindent fogsz tudnin

Kozepfok utan igazabol csak szokincs bovites van es hogy jobban meg szebben kitud magad fejezni

2018. jan. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!