Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítani ezt nekem valaki...

Lefordítani ezt nekem valaki németről magyarra?

Figyelt kérdés

STEREO-RECEIVER = VOLLVERSTÄRKER MIT EINGEBAUTEM RADIO

MIT STROMKABEL & NAGELNEUER FERNBEDIENUNG!!!

DAS EINSCHALTRELAIS SPINNT SEIT GESTERN IMMER MEHR - STATT 1 x KLICKSEN ZUM EINSCHALTEN KLICKSTS JETZT IMMER ÖFTER HIN & HER.....ALSO FÜR BASTLER, DER DIES BEHEBT.....DARUM AUCH UM NUR 29.- EURO...

DELLEN IN DER OBERSEITE....

PHONO-IN & WEITERE CINCH-STEREO-EINGÄNGE & AUSGÄNGE

FÜR 2 BZW. 4 BOXEN (A, B, A+B)

VARIABLES LOUDNESS


Egy erősítőről van szó ha esetleg az fontos.

Köszi szépen!



2016. dec. 29. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy sztereo erősítőről ír beépített rádióval. Van hozzá vezeték (fali csatlakozó) illetve teljesen új távirányító. A bekapcsoló relé tegnap óta egyre többször megugrik, így ahelyett, hogy csak 1x kell megnyomni a bekapcsoló gombot egyre többször kell már megnyomni (úgy jön le a szövegből, hogy egyre inkább gallyra megy). Önjelölt szerelőnek ajánlja, aki ezt meg tudja szerelni. Éppen ezért is kerül csak 29€-ba. A tetején horpadások vannak. Különféle ki- és bemenetek vannak rajta (phono, cinch-stereo), 2-4 hangszóró csatlakoztatható. Variálható hangerősséggel.
2016. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rick Mave ***** válasza:
Nagyon jó, csak egy apró korrekció: a "loudness" az nem pusztán hangerősség ebbem az esetbem, hanem hangkiemelés. Ez azt jelenti, hogy a mély- és magastartomány kivezérlését lehet ezzel szabályozni. A régi erősítőkön volt mindig ilyen abból a célból, hogy halk hangerőnél a mély- és magas hangokat a középtartományhoz képest erősebbre (hangosabbra) lehessen állítani.
2016. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rick Mave ***** válasza:
... ebben az esetben... (melléütöttem)
2016. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. dec. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!