Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tudnák angol beszélő...

Hogyan tudnák angol beszélő partnert találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Valaki nem ismer olyan oldalt, akár facebook csoportot vagy olyan embert, ahol/akivel lehet beszélgetni angolul és gyakorolni a nyelvet, biztos vagyok benne, hogy Budapesten lehetne erre az igényre kielégülést kapni, nem vagyok vissza húzódó nyitott vagyok bármilyen témára, nagyon sok minden érdekel 19 éves fiú vagyok, de elég idiótának tartom magam, hogy ezt nem tudom egyedül megoldani, de már nagyon sok helyen kerestem a neten, ilyen oldalakat, de semmi értelmeset nem találtam társkereső oldalakon kívül, aki tud valamilyen ötlettel szolgálni előre is köszi neki! :)

2017. jan. 18. 22:03
 1/7 anonim válasza:
0%
strip clubba
2017. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Interpals.net? :)
2017. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyik ismerősöm magántanár Újpest-központnál,és Nála lehet "csak beszélgetni" is (csak nem ingyen), nagyon jó, nekem segített nagyon :)
2017. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Interpalssal próbálkoztam, de csak külföldiek vannak nagyon sok az inaktív account és aktívak közül pedig sok nem ír vissza... nem tudom ők mi célból regisztráltak be oda, ha nem írnak vissza
2017. jan. 18. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
YouNow ?
2017. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tanár az tudom, hogy van, de drágák minimum 1500ft/óra, mivel egyetemista vagyok így nagyrészt csak kiadásaim vannak és nem tehetem meg, hogy hetente több órát vegyek sajnos
2017. jan. 18. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Polyglot klubba gyere le, Molnár u. 5 (nem messze a Ferenciek terétől), az Erdélyi Magyarok Egyesülete épületében (közvetlenül az utcáról nyílik). Angolosok mindig vannak. Csütörtökönként nyolctól van, holnap akár be is nézhetsz.
2017. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!