Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyi ido alatt lehet megtanu...

Mennyi ido alatt lehet megtanulni a koreai abc-t?

Figyelt kérdés
Mennyire nehez es mennyi ido alatt lehet megtanulni a koreai abc-t? Es maga a koreai nyelv mennyire nehez?

2017. nov. 18. 21:35
 1/4 anonim válasza:
85%
A hangul szerintem egyáltalán nem nehéz, én kb egy óra után már rendesen tudtam olvasni. A koreai nyelv viszont nem könnyű, de ha motivált vagy, és szereted tanulni, akkor jól fog menni.^^
2017. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

1. Válaszoló! Más kérdés,hogy másnap mennyire keverted őket.

Ahoz hogy nagyon biztosan,keverés nélkül valaki tudjon olvasni min. 1 hét

2017. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
55%
Nem nagyon kevertem, mert megtanultam, utána kb egész nap hangult olvasram.xD
2017. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

A hangult gyorsan meg lehet tanulni, de ahhoz, hogy tényleg jól tudj olvasni, sokat kell gyakorolni.

Maga a nyelv pedig tőled függ. Ha szereted, és érdekel, akkor sokkal könnyebb megtanulni. Nekem az eleje volt kicsit döcögős, amíg nem rázódtam bele. Utána ha már az alapokat megérted, hogy mi miért van úgy, akkor a későbbiekben már könnyebb vele haladni. De ez csak az én véleményem.

2017. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!