Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kisujj utolsó percének a...

A kisujj utolsó percének a levágása a "hűség jele"! Ez tetszik egy lánynak? Visszaszerezhetném így a barátnőmet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 21:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Hat remelem csak poenkodsz, de ha komolyan gondolod, mert szerelmes vagy, akkor se tedd meg! Ez butasagra vall ha megteszed. Levagod az ujjad veget, es akkor visszajon a baratnod?

Hany eves vagy???

Inkabb legyel kedves, aranyos, ki tudja akkor lehet hogy magatol visszajon hozzad, mert rajon hogy te jobb voltal hozza mint a mostani haverja.

De komolyan mondom hogy ezt nem hiszem el, hogy komolyan gondoltad. Remelem tobb eszed van!

2008. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez maffiáéknál szokás. De tudod mit? Próbáld ki, ha ennyi eszed van.
2008. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Kell még oda egy "lye" is.

Nem gondolod, hogy 1 csonkolt ujj nem vált ki belőle undort?

2008. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hozzak érte valami áldozatot. Én meg ezt olvastam. Milyen "lye" hiányzik? mivan?
2008. nov. 17. 22:26
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
és ha azt mondja, hogy halj meg érte...? Ugyan már lelkem, de csinálj bohócot magadból, hanem légy férfi, de azzal, hogy csonkítod magad!
2008. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Az ujjlevágás tényleg a hűség jele, de nem a barátnőhöz, hanem az ojabunhoz, vagyis a jakuza fejéhez. A kisebb árulást és egyéb vétségeket ujjlevágással (jubicume) büntetik. Engesztelésképpen a bûnös saját maga vágja le ujjpercét, ujját. A megtévedt tag nem kerül ki a banda soraiból, hanem újra megbízható emberként kezelik.


Úgyhogy szerintem is valami más áldozatra gondolt a barátnőd!

2008. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Férfias dolognak tartom, ha valaki nem fél a fájdalomtól, és szerintem egy nő is annak tartja. Tele van a világ beszari férfiakkal és férfias nőkkel, az ő véleményük nem érdekel! Ez a jakuzás jó!
2008. nov. 17. 23:13
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sokkal nagyobb aldozatnak tartana, ha a bal heredet vagnad ki neki. Ha egyaltalan nem rasszista akkor a fitymad is jo lehet - szigoruan persze sajat kezzel vagva.

Amugy orvos latott mar?

2008. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok lelkem, és számomra a férfi valami teljesen más... De Te tudod. Vagdosd szét magad a szerelmedért, akinek ha esze van, azonnal elmenekül egy ilyen eszetlen embertől.
2008. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jólvan, hagyjuk, tudtam, hogy herézés, meg fitymázás lesz egy normális kérdésből. Nem hiszem, hogy első vagyok a világon akinek megfordult a fejében, amúgy megvan még mindenem. A jakuzás jó!
2008. nov. 18. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!