Itt én voltam bunkó?

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy a McDonald's-ben az előttem lévő nő a fiával beszélgetett. Aztán miután a fiú elment, megkérdeztem tőle hogy ő éppen sorba áll-e ("ön sorban áll?"), mert én a pultnál akartam fizetni, és ő úgy várt mintha nem állt volna a sorban. Erre idegesen azt válaszolta vissza hogy igen. Mondjuk az is igaz hogy elfelejtettem köszönni. Nem vagyok benne biztos, hogy bunkó voltam-e, mindenesetre ha igen, akkor szeretnék ezen változtatni.

2021. máj. 15. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2021. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem tudom, milyen stílusban mondtad. Esetleg az elnézést lehet még megszólításként használni.
2021. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Aonime válasza:
7%
Bunkó vagy bugsy! Jó napot elnézést ön sorban áll ? Elnézést ön sorban áll ? Az angolok amerikaiak, ha megszólítnak valakit, akkor elnézéssel vagy köszönéssel kezdik, ha kicsit rosszabb hanglejtéssel tőlem ugyan ezt meg kérdezted volna, lehet hogy el is harapom a torkincádat :((
2021. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hacsak nem csal az emlékezetem, azt mondtam: Ön sorban áll? kicsit kérdő hangvonással. Csak annyi hogy elfelejtettem köszönni.
2021. máj. 15. 13:40
 6/20 Aonime válasza:
100%
4-es vagyok, csak viccelodom nyugi, az hogy utólag is bánt hogy lehet hogy bunkó voltál valakivel, az mindent el árul rólad, egy kedves ember vagy, az előtted álló ember szerintem meg jogtalanul volt flegma
2021. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért nem köszöntél, mert elfelejtettél, hanem azért, mert egy sorban állva nem kell. Minek keresel problémát ott, ahol nincs? Magától nincs elég?
2021. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy lepontoztalak, 4-es.
2021. máj. 15. 13:45
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mért kérsz bocsánatot, teljesen jogosan pontoztad le, mint mindenki más! Gondolatolvasók vagyunk mi, hogy rájöjjünk, hogy ő ironizált (meglehetősen rosszul? Kérdező, neked pszichológus kell! A "bocs, hogy élek" nem megfelelő hozzáállás az élethez!
2021. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7-es azért kérdeztem, mert nem értettem hogy a nő miért ideges.
2021. máj. 15. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!