Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kulturálatlan emberek...

A kulturálatlan emberek szokása a petárdázás?

Figyelt kérdés
Őszintén, mi a szórakoztató abban, hogy panelházak közé dobálják az emberek ezt a hatalmasat durranó vackot? Kiket szórakoztat ez? Ti, akik petárdát hajigáltok: Igénytelen, aluliskolázott cigányok vagytok mind, szerintem egy nyolc általánosnál több iskolát végzett ember sem petárdázik. Remélem, a seggetekbe is feltoltok egy párat, vagy lerobban vele a kezetek. Győzike Shown nevelkedett kretének.
2022. dec. 28. 22:05
1 2
 1/14 Darius- ***** válasza:
64%
Hogy irsz amugy ? Moderald magad, nem a kocsmaban vagy. Én sem szeretem, mert balesetveszélyes és a tuzijaték jobb.
2022. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Isti22 ***** válasza:
56%
Az éjféli zajkeltés egy sokévszázados hagyomány, magyarul épp azok a kulturáltak, akik petárdáznak :)
2022. dec. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tgt ***** válasza:
75%

A kulturálatlanság sokszor kezetlenséghez vezet:

[link]

2022. dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lazy Lover válasza:
57%
Nem hiszem hogy a csehek németek kulturálatlanok lennének évente ki lehet bírni pár órát
2022. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tgt ***** válasza:
79%
Ott is vannak kulturálatlan emberek.
2022. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tgt ***** válasza:
72%
Kérdező: a te cigányozásod szintén nem valami kulturált dolog.
2022. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lucifer-666 ***** válasza:
71%

Mire jó a rongáláson és mások veszélyeztetésén kívül?

Figyelemfelhívás?

2022. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7


Ez a robbantgatás a régi hagyományból a szilveszteri gonosz űző lármázásból ered.Csak akkor ostorral,kereplőkkel,kolompokkal zajongtak..Persze manapság már inkább csak saját maguk szórakoztatására hajigálják némelyek a petárdákat.Nem társítanak hozzá ilyesféle hiedelmeket.Csupán csak öncélúan durrogtatnak.

2022. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te mások megismerése nélkül írsz ilyeneket?Csak pusztán a szokásukból indulsz ki.Hát megbocsáss de jó nagy alpári paraszt idióta b_zi seggfej vagy
2023. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
ja és amgy nem vagyok cigány elvégeztem a 8 általánost valszeg jobb eredménnyel mint te kérdező és nem buktam meg középiskolában sem.A te seggedbe nem petárdát nyomok hanem egy 75 milis rakétát azt akkor nézhetsz b_zigyerek
2023. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!