Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » SOS! Mibe menjek állásinterjúra?

SOS! Mibe menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Informatikai állással kapcsolatban lesz egy elbeszélgetésem, de fogalmam sincs, mit vegyek fel. A pozíció rendszergazda, IT munkatárs.


Miben érdemes elmenni?


19 éves vagyok, férfi.



2023. júl. 6. 07:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

*MibeN


Hosszú nadrág, ing a minimum. Érdemes egy nyakkendőt is felvenni.

2023. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Öltönyben. Mindenki azt fogja mondani h ne, a szignifikáns különbség az hogy engem fel is szoktak venni.
2023. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Amit az iskolába.
2023. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Izomtrikóban 😂
2023. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
90%
Sötét, elegánsabb nadrág és hozzá egy mintás vagy egyszínű ing, és egy normális cipő (nem sportcipő vagy tornacipő).
2023. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Én sima farmerban, egyszínű pólóban és sportcipőben mentem, mindenki így volt öltözve az interjúztatók közül is. Felvettek.
2023. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
92%

"...a szignifikáns különbség az hogy engem fel is szoktak venni."


Imádnivaló a 2. válaszban a finom arrogancia. Arra még nem jöttél rá, hogy a többi napra hogy kellene felöltözni, hogy meg is tudd tartani a munkahelyet?

2023. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Az állásinterjúra öltöny nyakkendő kombóban. Aztán ha felvettek, úgyis látni fogod, hogy mi a dress code.
2023. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Öltöny+fehér ing, nyakkendő, öltönynadrág, fekete cipő. Ez lesz végül.


Gondolkoztam egy sima nadrág, Nike póló, sportcipő kombóban is, de én személy szerint hamarabb felvennék egy olyan embert, aki öltönyben jelenik meg egy állásinterjún, szóval a "biztosra" megyek.

2023. júl. 6. 08:40
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
na mi volt?
2023. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!