Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Főleg fiúk, ti hogyan köszöntö...

Főleg fiúk, ti hogyan köszöntök egy lánynak akit már ismertek?

Figyelt kérdés
Az ismertség lehet az is, hogy csak kétszer, háromszor találkoztatok.

2023. júl. 25. 16:13
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
57%
én a farkamat a sunájába illesztem közbe nyalogatom a melleit meg simogatom a popóját
2023. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hát ja, max a fiataloknál. Sok női ismerősöm van a munkahelyen, egy-két barát is van köztük, de eszembe se jutna megölelni őket köszönéskor. Eleve felének párja van. Hogy nézne már ki?


Egy helloval vagy sziával letudom, és ennyi.

2023. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
#12 És kit érdekel hogy párja van? Attól még nem lesz a tulajdona. Nekem is van olyan kedves lány ismerősöm aki magától ölelt meg mikor találkoztunk, és tök jó érzés volt. Pedig elvileg ő is foglalt (sajnos). De attól még nem lesz a pasija tulajdona. Emiatt a gondolkodás miatt termelődnek ki olyan beteg alakok, mint aki halálra szurkálta a barátnőjét két hete Angyalföldön.
2023. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
48%
Szlovákul Csehül és magyarul ahogy katonaságnál megtanultunk
2023. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem lesz a tulajdona, de akkor sem ölelgetem más párját. Eszembe se jutna, és biztos vagyok benne hogy az emberek 2/3-ának ugyanez a véleménye. Egyszerűen ez a berögződés, és ez nem probléma. Nem kell mindent túlgondolni. (És egyébként de, kicsit tulajdonoljuk egymást általánosságban egy párkapcsolatban. Ezért korlátozódik pl a testi kapcsolat arra két személyre akik egy párt alkotnak. De persze ennek a végletes részével nyilvánvalóan van probléma.)
2023. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Mert akik szlovákijából mentetődtek katonának csehországban azoknak csehül kellett megtanulnya
2023. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ha esetleg a kérdezőt érdekelné amit remélek
2023. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

#13

akkor meg is baszhatom más barátnőjét mert nem a tulajdona?

2023. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
#18 Lehet furán hangzik, de ha a lány is benne van, akkor igen, meg is b+hatod őt. Tudniillik szabad ember ő is, te is. Az más kérdés hogy ez mennyire szép dolog, de attól még senki se tilthatja meg.
2023. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
"Az más kérdés hogy ez mennyire szép dolog" - ezen van a hangsúly. Attól még hogy jogod van megtenni valamit, nem teszi etikussá a dolgot.
2023. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!