Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kitalálták az osztályban,...

Kitalálták az osztályban, hogy én irogatok valaki nevében, és most mindenki utál. Senki nem mond semmi konkrétat. Megbeszélni nem tudom velük, mivel fél éve egyszerűen nem állnak velem szóba. Hogy tudnám bizonyítani az igazam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem beszeld meg az osztalyfonokoddel ezt es kerj az ora elott par percet tole hogy beszelhess veluk ha ott a tanar akkor mindenki meghallgat csendbe es aki ezt elhiresztelte rolad az majd magaba szall egy kicsit... csak legyel frappans.... sok sikert
2009. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont egyszer *elvileg* volt már szó róla. Gyakorlatilag viszont ennyiben maradt. Az osztályfőnökkel hiába beszélek, az osztály nem hallgat meg. Még jobban utálnak, bármilyen lépést teszek.
2009. márc. 27. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenkivel meg esik az ilyesmi csak mindenkivel más-más időre velem például 1 hétig csinálták ezt de más miatt!én is csak azt tudom mondani amit az előttem válaszoló de megpróbálhatsz olyat is hogy aki nem utál annyira utcán leszólítod beszélsz vele hogy beszéljen a többiekkel sok sikert és remélem minél előbb abba hadják ezt a gyerekes viselkedést!
2009. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bármit csinálhatok, ez így marad.
2009. márc. 27. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát ha ezt bemeséled magadnak hogy semmi se fog történni meg csak rosszabb lesz hidd el saját tapasztalatból mondom ha meg tényleg nem segít semmi hagyd őket! vannak normális emberek is akik szívesen látnak a baráti körükben ;)!
2009. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!