Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ajándékot érdemes vinni?

Milyen ajándékot érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Németországba utazok távoli ismerősökhöz. Gondoltam tokaji borra, és még? Ötletek?

Köszi


2011. júl. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Téliszalámi, valami jó minőségű pálinka.
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan szakácskönyvet vittem ajándékba, ami tipikus magyar ételeket tartalmazott gyönyörű képekkel, és német és magyar recepttel.

(mondjuk én tudtam hogy a háziasszony szeret főzni :P)

A ház urának pedig a magyar történelemről egy hasonlóan szép képes német-magyar könyvet.


Egyébként egy mezei 100ft-os boltban bukkantam a könyvekre és még csak bele se szegényedtem, párezer ft volt darabja.


Én házipálinkát vittem (egyik rokonom ezzel foglalkozik), és mézet (méhész is van a családban).


Egy ajándékkosarat is készítettem, bor, csokoládé, tea, kávé és kekszek voltak benne.

(igyekeztem magyar termékeket összeválogatni, de nem feltétlenül ez volt a cél, csak minőségi, mutatós és ízletes legyen)

2011. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lin71 ***** válasza:
Hungarikum non-stop. :)
2011. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!