Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az ha valaki pénzért...

Miért baj az ha valaki pénzért árulja a testét?

Figyelt kérdés
Úgy úrtem, hogy így általában miért baj az ha valaki ebből(próbál) él meg, mert én személy szerint nem látok benne semmi rosszat, és semmi kivetni valót, szerintetek?
2011. aug. 2. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Azért baj, mert ez egy olyan dolog, amit elvileg valamilyen szintű érzelmi kapcsolat alapoz meg. Amit nem adunk oda az első jöttmentnek, aki pénzt kínál. A legdrágább dolgoknál már csak azok drágábbak, amik nem megvehetőek.


Elég furcsa ember lehetsz.

2011. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Szerintem elég baj ha nem látsz benne semmi rosszatt. egyébként mindig is voltak és mindig is lesznek akik pénzért árulják a testüket, úgyhogy ha k*rvázni akarsz vagy ha lány vagy és te is ebből szeretnél megélni akkor hajrá. Az ilyenek csak magukra vessenek.
2011. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Én hétfőtől péntekig naponta nyolc órára eladom a testem! Amíg az robotol a gyárban az elmém szárnyal mindenféle különleges trópusi szigeten.

És ami a fura hogy ebben én csak 10.-én látok kivetnivalót. Hogy túl olcsón adtam

2011. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

A legundorítóbb szakma, előbb mennék trágyát lapátolni.


Ha te nem látsz benne semmi rosszat, hát csak gratulálni tudok. Csak nem vagy te is k urva? Mert eléggé úgy tűnik ez a kérdés...

2011. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van gyomrod ahhoz,hogy lefeküdj mindenféle alakkal (öreg trotty,kövér,büdi pasi),akkor rajta.
2011. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Én sem látok benne semmi kivetnivalót,de annyira nem szeretném,ha a családom tagjai közül valaki,valaha is ilyen dologgal keresné a pénzt.
2011. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy pénzért árulja valaki a testét. Az a baj, hogy a legtöbben nem önként prostituálják magukat, hanem belecsúsznak. Sokszor nem állnak meg ezen a szinten, hanem a bűnözés különböző formáival is találkoznak, onnan pedig nincs visszaút.

HA arról lenne szó, hogy az csinálja ezt, akinek ehhez van kedve, azzal nem lenne semmi baj. Baj azokkal a szerencsétlenekkel van, akiket akaratuk ellenére rángatnak bele, és ez véglegesen tönkreteszi az életüket.

2011. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Hát elég brutál lehet. El tudom képzelni a boltban:


-10 dkg felkart kérek

-Én meg egy szép nem túl sovány arcot


szerinted ez nem gáz?

2011. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Utolsónak van igaza. Valóban akkor van baj, ha valaki belecsúszik ebbe az életformába. A maradék meg aki szereti ezt csinálni az meg csinálja...
2011. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Erkölcsileg azért baj, mert a szexnek érzelmi alapokon kéne nyugodnia.

Jogilag azért baj, mert büntetendő.


De értem a kérdésed, én sem értem mi a baj vele.

2011. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!