Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esküvő és lakodalom meghívást...

Esküvő és lakodalom meghívást szeretnék lemondani, elfogadhatóak-e az alábbi indokok?

Figyelt kérdés
Más városban lenne az esküvő és a vacsora, kocsink per pill nincsen, és egy addigra 10 hónapos kislánnyal, és egy 4 hós magzattal kellene utaznunk, és egyáltalán nem biztos, hogy az egész napos rosszullétem is elmúlik addigra. Azzal semmiképp sem szeretném őket megsérteni, hogy azt is hozzátegyem, ebben a helyzetben nem szívesen költenék öltönyre, kisestélyire, hogy az alkalomhoz méltóan meg tudjunk jelenni.(Amikor a meghívás érkezett, még nem tudtuk, hogy lesz még egy baba). Szerintetek így rendben van, vagy nagyon megúszás szagú ?
2011. aug. 2. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhesen hivatkozhatsz rosszullétre, a terhelés rosszul tűrésére, szerintem ezzel nincs gond.
2011. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"...10 hónapos kislánnyal, és egy 4 hós magzattal kellene utaznunk.."


Már ez önmagában elég indok!

Mi is hagytunk ki esküvőt ezzel az indokkal.

2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

>> 10 hónapos kislánnyal, és egy 4 hós magzattal...


A különbség csak 6 hónap :))

2011. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hós KISLÁNY és 6 hós MAGZAT! A különbség elég nagy azért, ha kicsit utánagondolsz...
2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azaz 4 hós.
2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen rendben,a két kicsi teljesen elfogadható indok, írd meg, nagyon sajnálod, de nem tudtok részt venni, sok boldogságot kívánj a távolból!
2011. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elfogadhatóak az indokaid, és az is érthető, hogy ilyen helyzetben nem akarod ajándékokra meg ruhára meg utazásra szórni a pénzt. Ezeket az indokokat szerintem minden normális ember sértődés nélkül elfogadja.
2011. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bátorító válaszokat, szerencsére pont így reagált az érintett pár is, úgyhogy most már megnyugodtam :). Szép napot mindenkinek!
2011. aug. 3. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
10 hós kislány, tehát 10 hónapja született, erre 6 hóval fogant meg a most 4 hós magzat, hol itt a gond? :D
2011. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!