Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, ti hogyan szoktatok...

Lányok, ti hogyan szoktatok reagálni, amikor valaki az utcán (főleg munkások, ha építkezés mellett mész el) utánatok kiabál, megszólít, fütyülni kezd, stb?

Figyelt kérdés

Engem azért zavar, mert megalázónak érzem, olyan érzés, mintha meztelenül sétálnék az utcán, pedig tudom hogy minden kétlábú, nőnemű lénnyel ugyanez történik.


Mióta építkezés van az utcánkban, olyan ruhát kb. fel sem merek venni amiből kilátszik a lábam.


Érdekelne, hogy mások általában hogyan szokták ezeket lereagálni, mert nem akarom én bénán érezni magam amiatt, hogy egyesek minden nőt fel akarnak próbálni.


Köszi a válaszaitokat előre is:)


19L


2011. aug. 5. 16:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ehes disznok is makkal almodnak, nem?
2011. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem zavar.

Egész nap egymást bámulják, utána meg hazamennek a -valszeg- hozzájuk hasonlóan testes, ápolatlan, esetleg piás asszonyhoz - azt az örömöt nem veszem el tőlük, hogy felidegeljem magam a füttyögéseiktől, inkább rájuk vigyorgok, ha jó napom van, még intek is egyet.

2011. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
55%

Ez a faszik részéről tök sima tetszésnyilvánítás.

Valahogy a tudomásodra akarják hozni hogy dögös vagy.

Csak hát ez az ő színvonaluk. Én szeretem csinálni:) 34F

2011. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 14:13



hány éves vagy?:D

2011. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Én azt szeretem, mikor visszanéznek, mert megjön Tőle az önbizalmam. Ma is egy helyes srác - aki mellesleg biciklivel ment - hátrafordult, miután meglátott. Meg Görögországban is megnéztek páran, miután vettem egy jó rucit. Velem ez nem szokott gyakran megesni, így kifejezetten örülök Neki!
2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ugy csinalok, mintha észre sem venném, persze azért magamban örülök neki :-)
2011. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

én mindig úgy érzem, mintha szívatnának :) mert tudom magamról, h nem vagyok az a cicababa kinézetű, szóval nehezen hiszem el, ha külsőleg bejövök egy pasinak.


szoktam magamban mosolyogni, még ki is húzom magam.

nem zavar, tudom, h ők ilyenek, ha ettől jól érzik magukat, akkor csinálják :)

2011. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem dudálni szoktak leginkább, mivel főút mellett szoktam hazafele menni. Egyszer rám meg a barátnőmre dudáltak és kidobtak ránk egy tojást :DD meg egy csipogós játékkacsával kicsipogtak. Általában oda se nézek, ha mondjuk szimpatikus a srác aki szólt akkor odanézek és mosolygok rá. :)) Az a baj hogy leginkább ronda izzadt öregek fütyülgetnek, a helyesek meg nem jönnek oda, csak messziről stírölnek. pedig volt olyan hogy láttam hogy ki volt, de megálltam és körbenéztem, hátha odajön, de nem jött.
2013. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
"Mivan? Anyád rigó?!"
2014. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!