Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki a wc-n maradandó nyomokat...

Aki a wc-n maradandó nyomokat hagy maga után (pl a munkahelyén) az otthon is sz@rosan hagyja a wc-t?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hiszen a munkahelyen tudja, hogy úgyis majd eltakarítja a takarítónő.
2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nekem csak az jut eszembe, hogy

a: otthon pottyantós WC-van

b: otthon egy vödör van a szoba közepén


Gondolom, ezért nem tanulta meg használni a WC-kefét.

2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az rendben van hogy takarítónő de ha én mennék utána?
2011. aug. 25. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Két eset lehetséges: nem ég a villany, nincs wc-kefe.

3. hogy tudja, hogy te mész utána. -.-

2011. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nem. De egy bunkó, igénytelen tahó és úgy van vele, hogy elobb-utóbb csak eltakaritja valaki.

Nálunk a melóhelyen(pláza) nincs külön mosdó így látom mi megy ott. 90%-ban pénzes, puccos emberek járnak oda vásárolni és mégis naponta le van fosva az ülöke, a fedél... ennyit a parasztságról, meg hogy ki a proli. :/

2011. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nagyon egyszerű magyarázata van, ami mindenkié, az senkié. A munkahelyen ez azért más, minél nagyobb, annál nagyobb eséllyel történhet meg ilyesmi.
2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 WorfHadnagy ***** válasza:
100%

Nálunk a suli lányvécéi szoktak penetráns gusztustalanul kinézni. Összevérezve-vizelve, néha még széklet is úszkál a csészében...


Szerencsére én azon kevesek közé tartozom, akik már óvodás korukban megtanulták az illemhelyet rendeltetésszerűen használni, szóval konkrét fogalmam nincs róla, hogy a budit összekenők miképp járnak el az otthoni retyó esetében.

2011. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
100%
valószínűleg igen, a bunkó otthon is bunkó. első munkahelyemen (belvárosi irodaház) valami ritka gusztustalan volt a női wc. a takarítőnő kiírta, hogy "Kedves KollégaNŐK! Örömmel tudatom, hogy a wc-kefe használata a mai naptól díjtalan. Üdvözlettel: Ildikó ....Clean Kft." Hatott :)
2011. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Hm, szerintem van aki ugyanúgy használja otthon is, és van aki nem. Egy újabb magyarázat (bár ez nem volt a kérdésben), hogy undorodnak a wc-keféhez nyúlni, mert biztos tiszta kaki, és inkább úgy hagyják. De ha senki nem használja, akkor lehet, hogy tisztább a wc-nél is. :D
2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
82%
Ezen a kérdésen én is mindig elgondolkodom... amikor a főnököm megy be mondjuk előttem... O.o
2011. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!