Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Ha hosszú a sor...

Lányok, nők! Ha hosszú a sor a női előtt, szoktátok használni a férfi WC-t?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
persze :)
2011. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Helyzettől függ. Mondjuk az Operában nincs képem átmenni a férfibe, de valami füstös kiskocsmában simán.
2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
nem volna gusztàm a férfi WC-be menni.
2011. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Én tegnap mentem be életemben először a férfi wc-be, de pont a piszoár mellett volt a fülke, így kifelé kopognom kellett, nehogy ott legyen egy pasi, mikor megyek ki. Hát, elég gusztustalanul nézett ki a wc, szerintem ez volt az utolsó ilyen alkalom...
2011. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Előfordult már velem is, mikor nem volt más lehetőség. Ciki, nem ciki, ez van.

A női WC-k előtt mindig sokkal többen vannak, mint a férfi Wc előtt.

Vajon miért járnak ki gyakrabban a nők? Több folyadékot isznak, mint a férfiak?

2011. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
12:59 : Ezt neked kell tudni, hogy miért kell kimenned sűrűbben.
2011. okt. 11. 13:02
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Mert a nők hólyagja kisebb. A múltkor volt egy ismeretterjesztő műsorban.


Igen, én bemegy a férfiwc-be is, bár voltam már olyan helyzetben, hogy a két nem mellékhelyiségében az volt a különbség, hogy más volt az ajtóra kiírva. De ugyanúgy egy lyuk volt a földben - bolgár budi.

2011. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
99%

Miért mennek ki gyakrabban a nők - nem ez a kérdés, hanem az, hogy ha már egyszer gyakrabban mennek ki (aminek egyébként banális biológiai okai vannak, a méhük foglalja a helyet a húgyhólyagtól...), akkor miért nem tervezik és építik nagyobbra a női wc-ket, mint a férfit.

Nos, én frissensült építészmérnök volnék, úgyhogy tudom, hogy _elvileg_ milyen arányban kellene lennie a wc és piszoár darabszámoknak - vicces módon a férfi wc+piszoár együtt mindig több, mint az ugyanannyi nőre eső wc, ami már önmagában nonszensz, főleg nagyobb forgalmú és méretű illemhelyeknél - na de nem egy férfi építész van, aki úgy gondolja, hogy a wc-k darabszámának kell ugyanannyinak lenni, és még erre jönnek rá a piszoárok. Nem vicc, volt olyan konzulensem, aki a tervemen ezt nehezményezte, hogy miért nem így rajzoltam. A nők csak kakilni járnak szerintük, vagy mi a tök?

Utána már adott a helyzet: kisebb kapacitású illemhely, gyakoribb wc-re járás és hosszabb időigény (nők nem oldhatják meg slicclehúzással a problémát) >>> végtelen sor a női wc előtt, miközben a férfiaké üresen tátong. Fordított esetet még soha nem láttam.

Női egyenjogúságot a klotyón is!!! :DDDD


Amúgy én csak akkor megyek be a ffibe, ha vannak más (lehetőleg ffi) ismerősök is, akik "őrzik" a bejáratot. Általában csoportos buszozásnál szokott volt előfordulni még megboldogult diákkoromban.

2011. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ÁLtalában nem. Max. ha bulikban tényleg vészes a sor, és a barátom őrzi az ajtót.

Az egyetemen egyszer bemerészkedtem, de ki is fordultam, koszosabb, büdösebb volt, mint egy kocsmában. (Pedig a női normális szokott lenni)

2011. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!