Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mihez kezdjek, ha egy vadbarom...

Mihez kezdjek, ha egy vadbarom folyamatosan az idegeimre megy minden különösebb ok nélkül, és ebben láthatóan örömét leli?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: van egy srác gimnáziumból, akinek még a nevét sem tudom, és ugyanabban a városban vagyunk egyetemisták. Egyszer az utcán találkoztam vele, és köszöntem neki, mire röhögőgörcsöt kapott. Az incidens megismétlődött még párszor, egyszer olyankor is, amikor éppen baráti társasában voltam. Egy darabig úgy voltam vele, hogy nem érdekel, de mióta az utóbbi eset megtörtént, nagyon idegesít a dolog. Talán egyetlen alkalommal beszéltem vele még anno, akkor olyan szimpla dolgokat kérdezgetett tőlem, amiről az összes osztálytársam és ismerősöm tudott a suliban, de akkor azt is furán, mintha pusztán az életmódomon találna valami embertelenül vicces, szánalmas dolgot. Fogalmam sincs, mit találhat ilyen poénosnak, de egyszerűen irritál, és kezdem úgy érezni, ha még egyszer megpróbálja ezt megjátszani, ki fog hozni a sodromból és vagy leüvöltöm a fejét, vagy képen törlöm. Mi lenne a helyes teendő? Mihez kezdjek vele?
2011. nov. 9. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is hangosan felnevetsz, aztán hirtelen fapofával az arcába vágod, hogy "kur vára nem vicces, f@szfej!"
2011. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek.
2011. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
utánozd :D
2011. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Életed során még sok ilyen lesz. Ha faszi vagy, sportolj kb. három hónapig, nem kell azért túlzásba vinni. Aztán keresd meg és mondd meg neki: teleszaladt a zsákod ezzel a magatartással, üssünk össze, max. egy orrtörés belefér, kezet fogunk és hagyjuk egymást békén.
2013. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a dumával csak jól kiröhögnek...
2013. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!