Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen dolog az ha valakinek...

Milyen dolog az ha valakinek boldog húsvétot kívánok, (vagy akármit amilyen ünnep éppen van) és nem válaszol rá semmit? Nem is köszöni meg, nem kívánja viszont, semmit nem ír vagy mond rá.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

milyen dolog ? semmilyen,

nem köteles senki elfogadni a mások jókívánságait,pláne nem köteles még meg is köszönni,

ha hozzám odajönne egy rosszarcú vadidegen ember és akármilyen boldog ünnepeket is kívánna,hát én is szó nélkül otthagynám a francba


22/L

2012. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam neki idegen, egy iskolába járok vele, egy évfolyamtárs, akivel mondjuk nem annyira szoktam beszélgetni.
2012. ápr. 8. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktatok beszélgetni, nincs köztetek semmilyen viszony, kapcsolat, sem rokoni, sem baráti, tehát neki te egy egyszerű ismerős vagy, akiről tudod, hogy van, és ennyi, annak miért kellene írnod valamit is? Én visszaírnék egy udvariassági köszi, viszont-ot, de nem lep meg, ha más nem teszi. Mellesleg én nem írnék rá arra, akit nem ismerek, és nem szoktunk egymásnak jókívánságot küldeni szeretetből és őszintén.
2012. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak a családomnak, és közeli barátoknak írok jókívánságot. Ha valaki tök idegen (egy évfolyamtárs nekem még az, ha amúgy nem beszéltünk) rámír, én visszaírnék, de engem sem lep meg, hogy van aki nem.
2012. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!