Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy a jenkik...

Miért van az, hogy a jenkik olyan érzelgősek és mégis csak ölelgetik egymást, undorodnak az arcra puszitól? Az pedig nem közvetlenebb lenne?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm most jött vissza Amerikanisztánból és mesélte, hogy nem tudta, mikor kiment, hogy nem illik puszit adni és elhúzódtak tőle. Nem bunkóság ez? Nem tudhatja mindenki a helyi szokásokat.
2009. aug. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a puszilkodás idegenekkel Magyarországon sem volt divat az oroszok bejövetele előtt.Csak a közeli rokonok puszilták meg egymást,de ők se minden találkozásnál.Éppúgy,mint a tegeződés is azóta lett divat.

Amúgy meg miért kellene megpuszilni számomra idegen embereket?Nem tartom bunkóságnak.

2009. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy idegeneket senki sem puszilgat, de ők rokonok!
2009. aug. 8. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mire gondolsz kérdező...én is mikor ide költöztem az USA-ba és jöttek a rokonok, ez volt, de leszoktam hamar erről és már én is ölelkezős vagyok. Ha valaki egy másik kultúrába megy, neki kell alkalmazkodnia. Ugyanez vonatkozik a törvényekre is...
2009. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!