Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Így nem lenne, , parasztság"...

Így nem lenne, , parasztság" odaadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az egyik osztálytársamnak szeretnék adni a születésnapjára 1 tábla csokit, de csak ennyit. Gondolkodtam rajta hogy berakom egy díszzacskóba és akkor azzal együtt adom oda, de egy kisméretű olyan már maga többe kerül mint egy tábla csoki. Tehát szerintetek bunkóság lenne ha ,,csak úgy" magát a csokit adnám oda? Én feleslegesnek érzem hogy berakjam egy amolyan ajándékozó zacskóba, de nem akarok bunkó parasztnak tűnni.


Szerintetek? Tudom hogy apróság, de attól még nem tudom ezt így illik e avagy sem.


Köszi előre!


2012. nov. 25. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szép általában a csokik csomagolása, jó az úgy, nem illetlen- átkötném egy kis szalaggal:) És ahogy átadod, a jókívánsággal, az lesz a lényeg.
2012. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösd át egy szalaggal. Én amúgy is "antitasakos" vagyok, az annyira személytelen, vagy csomagolópapír, vagy egy sima csoki esetében egy masni.
2012. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!