Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van a földön annyi...

Miért van a földön annyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Mindig azt nézik hogy mibe lehetne belekötni,kritizálni,lelkébe gázolni másoknak.

2012. dec. 31. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
hát mert általában a földön élünk nem a levegőben
2012. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Mert akit valami rossz ér, az is inkább csak nyafog, ahelyett, hogy felülkerekedjen a többieken.
2012. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az ilyen értelmetlen válaszoktól kíméljetek mint az 1. köszi!
2012. dec. 31. 19:58
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Mert nincs hit,nem ismernek Istent!! Ez végett nincs szeretet és béke!Sajn ez az igazság! Üdv.
2012. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

ezek szerint neked is fáj más figyelmetlensége, rosszindulata, nem mész el fölöttük...


ők sem mennek el mások hibái felett, a tiéd felett sem.

HÁT EZÉRT.


kinek kéne először engedni, a másik arcát odatartani ... ?!

Ez nem sikk, nem szoktunk kérni belőle... hiszen MINDIG nekünk van igazunk, ugy-e ?!


nekünk fájhat a fejünk, és lehet rossz napunk, de a másik 8tanár, ügyintéző, autószerelő, benzinkutas, stb) legyen gép, neki nem lehet rossz napja...


Azt figyeltem meg, hogy akik edzik magukat, elnézőek másokkal szemben, tudnak áldozatot hozni, azok nem, vagy sokkal ritkábban panaszkodnak a "többiekre"


ha majd jobb kedved lesz, próbáld meg átgondolni, mert én sem rosszindulatú akartam lenni - akár hiszed, akár nem ...

2012. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
22:16-os nem értek veled egyet!
2012. dec. 31. 23:35
 7/24 anonim ***** válasza:
Mert mindenki csak a saját érdekeit nézi és eközben az se érdekli ha másokat letapos.
2013. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De úgy értem van a ki szánt szándékkal kritizál valakit mindig azt nézi mibe tudna bele kötni,gúnyolódik.
2013. jan. 1. 11:50
 9/24 anonim ***** válasza:

írd le, mi akasztott ki

22.16

2013. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan hosszú ,sorolhatnám jövő karácsonyig.
2013. jan. 1. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!