Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan tudhatok meg többet a...

Honnan tudhatok meg többet a 19. századi Magyarországról?

Figyelt kérdés
A töri könyvet és a net sem épp kielégítő. Vannak esetleg múzeumok vagy olyan helyek amik ezzel foglalkoznak. Mindenféle érdekelne.
2009. aug. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát... így első olvasatra, miattad nem kell lábtörlőt cserélni egyik könyvtárban sem, mert a te cipődtől nem kopik szét!


De a zsebpénzedet se az egyetemi jegyzetboltokban hagyod ott, ugye?

2009. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ott ülsz a net előtt, és nem jutott még eszedbe használni azt a k* (kedves) google-t?

Az előttem szóló is jól beszélt.

2009. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetemi tankönyvekből. pl. a Pajkossy szerkesztette "Mo. története a 19. században szöveggyűjtemény"....Ebből van tankönyv is, bár azt most hirtelen nemtudom ki írta. Ez bőven elég lesz szerintem, jó 600-700 oldalas könyvek. MI ebből tanultunk egyetemen
2009. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jónak tűnik. :) Mindenki mondja,hogy a net nem megbízható (tapasztalatból is), a könyvtár meg sajna véges. Legalábbis ami itt van nálunk helyben. Pont ilyesmi ajánlásra gondoltam, az első 2 választ meg köszönöm szépen... :D
2009. aug. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!