Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményed az Amerikai...

Mi a véleményed az Amerikai Egyesült Államokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes világ, nem szeretnék ott élni, de mindenképp érdemes megnézni egyszer.
2013. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok szép természetvédelmi területe van, pl. a Yellowstone parkot, Grand Canyont szívesen megnézném. A kultúrája nagyon színes, nem lehet egybehangzó véleményt formálni róla. Milyen szempontból érdekel a véleményünk?
2013. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bármi ami eszedbe jut róla
2013. febr. 1. 14:07
 5/9 anonim válasza:

Én úgy nyilatkozom,hogy soha nem voltam még ott.

Szívesen megnéznén,nem csak 1-2 hétre,hanem pár évre kiköltöznék mindenképpen,ha tehetném.

Érdekelnének a tájak,természetvédelmi területek,hegyek,ilyesmi.A városok,nevezetességek.Meg a kultúrájuk,az ottani élet.

Amúgy azt hallottam,nagyon egoisták,minden más nemzetet lenéznek.Idegen nyelvet viszonylag kevesen beszélnek.

Mindenképpen szívesen kiutaznék,de nem biztos,hogy oda is költöznék...

2013. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kultúrája nem a "legegészségesebb", de számomra közel a legjobb lehetőség, egyszer szeretnék ott élni.
2013. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kameko-san ***** válasza:
Nekem valahogy nem színpatikus az ország, nem tudnám megmondani, hogy miért. Maximum a nemzeti parkjait nézném meg.
2013. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dickharta ***** válasza:
30%

utálom,mint a szart! a világ jótevője szerepben tetszeleg,aztán ő indítja mindig a háborúit. az emberek elkényelmesedett bábok. a választásaik valóságshowká lettek. és úgyis a kongesszus bábja az elnök is! ők felelősek a globalizációért,és eleve minden szarnak az elterjedéséért! értem ezalatt a filmjeikkel való manipulálást. a hollywoodi propagandájukat. az utóbbi években nem láttam normális amerikai filmet! az avatar tipikusan tükrözte amerikát! szép,csodálatos filmet is csinálhattak volna.. az eleje még az is,aztán megjelennek az örök amerika szimbólumok a harci helikopterek. magukról írták. amerika.. ott kéne atomot robbantani! (:

és helyre állhatna a rend.

2013. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ha bombát robbantanánának ott, (ami lehetetlen!) akkor a világ majdnem hogy összes bankja becsődölne, (lásd 2008-as banki csőd) kialakulna ismételten egy iszonyatosan nagy világválság, (nagyobb mint a 2008-as) nem lenne munkád, hosszu időre az egész világ lecsendesedne, és hatalmas szegénységek alakulnának ki. Mivel az USA. a világ egyik vezető motorja, elképzelhetetlen nagy átalakulás történne a Földön. Éppen ezért szerintem nem kéne ilyen hülyeségeket írni. Mellesleg ha atombobát dobnának az Országra, azt az egész Föld megérezné.
2014. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!