Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyetemisták! Ti nem tartjátok...

Egyetemisták! Ti nem tartjátok bunkóságnak ha ismernek de nem köszönnek?

Figyelt kérdés
Elég bunkó dolognak tartom, mikor valakivel 1 évig közös óráink vannak, beszélünk csómót, aztán meg köszönni nem képes mikor vele szembe elmegyek a folyósón és köszönök.
2013. márc. 4. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellene azonnal bunkóságra asszociálnod, lehet, hogy csak szimplán el volt varázsolva. Ebből kiindulva mindenkinél azzal kezdek, hogy nyugodtan üssön le, ha akar valamit, akár egy sziát, mert a saját anyám mellett képes vagyok elmenni az utcán, ha nem scrollozom kimondottam, és ez ismerősökre, csoporttársakra hatványozottan igaz.
2013. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vannak ilyen félénk emberkék, szerintem is bunkóság.

De amúgy nekem is volt hogy elmentem egy ismerősöm mellett simán mert nem vettem észre aztán elég lassan jutott el az agyamig, hogy köszönt is de aztán visszafordultam felé :D

2013. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én saját magam mellett is el tudok menni köszönés nélkül:)

Az ismerősök már tudják, legközelebb elővigyorogják.

Volt aki utánam fordult és pár lépésen át rugdosta talpaimat én meg csak csodálkoztam, miért nem jön ki a lépés.

Vannak leíró emberek, ők nem is fognak többet, ha már nem szolgálod az érdekeit.

2013. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!