Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki ismeri az FLP termékeit,...

Ki ismeri az FLP termékeit, meg az üzleti részét? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Mikortól van benne pénz?
2009. szept. 12. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy még egy ilyen tömény hatóanyagbombát nem tudok mondani ilyen áron (bár Lenkeit pont azért perelik, mert túl tömények a szerei, egy elefántnak való adagok), de olyant tudok mondani, ami ősibb, és egyszerűbb, és bárki számára elérhető, és egészségesebb, és olcsóbb.


Például fogyni nem lehet szerekkel mozgás nélkül, akárkivel is próbáljátok elhitetni. :-) Ezek placebo dolgok, nem hatnak úgy, mint bármely természetes úton megoldható gyógymód.


Szóval mesélhettek az embereknek, de ilyen áron nem fogtok sokakat beetetni, és a kispénzű betegektől pedig pofátlanság ennyi pénzt is lenyúlni. Néztem az árlistát, nagyon kevés termék van 1000Ft alatt, a legtöbb többezer Ft, és van 100ezres áron is termék, hát annyit senki nem fog kifizetni, max a ti üzletkötőitek. De ugyanez a kategória a Zepter a bioptron lámpájukkal. A rászoruló kispénzűektől ilyen összegeket elkérni pofátlanság, amikor vannak sokkal ősibb és természetesebb módszerek, amik bevált dolgok, csak divat őket elmosni, és nem figyelembe venni, mert akkor nem jöhetnének be a külföldi szenzációk. Csak éppen őseink, amiket kitaláltak, mai napig hatékony módszerek. Nem voltak ők hülyék. Akkoriban is éltek akár 100 évig is az emberek, nem volt ennyi allergiás meg érzékeny szervezetű ember, mint napjainkban. Csak ma az a divat, hogy behozunk külföldről mindenféle maszlagot jó drágán, a hazai dolgokat meg eltüntetjük azok kárára, akik abból élnének. Nem mondom, hogy a külföldi dolgok nem jók, csak ha itthon is van hasonló, akkor fölösleges a hazait lemosni.

2009. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
9%
Mi végre találtunk egy igazságos MLM-et ami magyar 4éve müködik és most májusba léptünk be de igazából augusztus végén kezdtünk neki és hála a szponzorainknak 1nap alatt bronz minösülést értünk el.A legjobb az egészbe ha valaki nem akar a pénzügyi részével foglalkozni akkor lehet törzsvásárló 1000-1200 termék van:exkluziv termékek(ezüst,arany,réz kolloid,étrend kiegészitők),reform élelmiszerek,welness termékek,saját weblap ingyen.Hétfőtöl UJ vegyszermentes mikroszálas tisztitócsalád lesz a webáruházban:P.Mi imádjuk a termékeket amugy 6-7évig FLP-be voltak szüleim amit rüheltem mert nekem nem segitett semmit.A szomszédok azt mondták a termékekre "mese habbal".Tegnap meg sorolták,hogy ez milyen finom meg elmult az asztmám,aranyerem:).Ha valakit érdekel a törzsvásárló része vagy az üzleti szivesen segitek .Szerintem:Egy MLM attól jó ha van mögötte háttér,eladható termékek és látja az ember,hogy halad elölre és van bevétele nem pedig csak a költségeket kapja.Magyarországon sajnos van egy olyan felfogás,hogy az MLM az nem munka meg szemfényvesztés,emberek megtévesztése nekem is ez volt a felfogásom,de ha a termékek TÉNYLEG használnak is midnenkinek(magyar orvosok által kifejlesztett termékek) akkor az ember nem gondolkozik azon,hogy jó-e.Az árról meg csak annyit ha valaki haldoklik vagy csak nagyon rosszul van tapasztalatbol mondom a pénz nem számit valami hülyeségre igyis-ugyis elmegy.Ha érdekel a cég akkor küldhetek info anyagot késöbb lehetek a szponzorotok:) mostanra már van 15-20 törzsvásárlóm:)
2009. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%

14:15-nek:

A tömény hatóanyag tartalom gyógynövényekből áll, Lenkeinél tudtommal más volt a probléma.


Az ősibb módszerre meg két dolog.

Az aloe vera már a bibliában is benne van, de kutatások szerint már vagy 4000 éve ismerik. Szóval ez elég ősi.


Másrészt ma meg elég kevés lehetőség van kimenni a mezőkre gyógynövényt szedni (pláne, ha autópálya is megy arra, fincsi kipufogógázos növények), másrészt a táplálkozásunk sem fedezi a szükséges tápanyagbevitelünket. Hol van már a minden nap egy alma téma...

Már csak azért is, mert a Gödöllői Agrártudományi Egyetem 1966-1990 között végzett felmérése alapján a tej és a káposzta vitamintartalma 100 %-ról 5%-ra!!!!!!! csökkent és ez volt 19 éve! Mi lehet benne ma? Vagy a búza ásványianyag és nyomelem tartalma 50%ra csökkent!


A termékek minőségéről meg annyit, hogy pont az egyetem írja, hogy ha táplálékkiegészítőt választunk, akkor az is szempont, hogy megkapta-e a termék a Magyar Természetgyógyászok Szövetsége ajánlását. És az FLP összes termékén rajta van! Nem mellesleg jó néhány terméket már gyógyhatású készítményként engedélyeztek Magyarországon, és újabb három most van folyamatban.

Biztos nem azért, mert annyira gagyi cuccok lennének.


Szép napot mindenkinek!

2009. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
41%
Szerintem a táplálékkiegészítők eleve fölöslegesek és károsak lehetnek, ha valaki rászokik. A normális, kiegyensúlyozott táplálkozás jobb. Persze egyesek lusták megtanulni főzni, és veszik a kész ételeket meg a mekis kajákat rendszeresen, persze, hogy ettől az ember beteg lesz. Én évek óta nem járok orvoshoz, ha mégis szükség van rá, az nem a táplálkozás miatt van, de nagyon ritkán vagyok beteg, és bár hajlamom van betegségekre, meg tudom előzni. Nem szedek és sose szednék táplálékkiegészítőket.
2009. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
1000 bocsi az FLP üzérektől, hogy rontom az üzletüket, de az embernek igenis időt kell szakítania az egészségére, mivel a válság miatt pénzt nem tud, ha a munkahelyen csökkentik a fizetést vagy kirúgnak, mert sok a létszám. :-)
2009. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
08:50 - Látom, neked is átmosták az agyadat ezzel a maszlaggal, hogy a mai ételek nem tartalmazzák azt a mennyiséget, ami szükséges, csak azt kell mondanom, hogy még ha csökkent is a vitamin és tápanyagtartalom, annyira nem, hogy ilyen izéket kelljen minden nap szedni, pláne ilyen áron :-) Igen, amikor én voltam náluk, nekem is ezt mondták, de az idő és a táplálkozásom engem igazolt, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nem volt elég a tápanyag és a vitamin egész életemben, amit ételekkel és gyümölcs-zöldséggel fogyasztottam. Se beteg se elhízott se kórosan sovány nem vagyok, imádok főzni, ha van időm, szeretem a gyümölcsök és zöldségek ízét, és a belőlük készült üdítőt, lekvárt, befőttet, savanyúságot, amit mi csinálunk :-) Ha fiatalon meghalok, az nem az ételek miatt lesz, hanem például azért, mert elüt egy őrült a zebrán gyalogosoknak szóló zöld lámpánál...
2009. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
63%

09:08-nak:

Szerinted az agymosás, ha valaki tájékozódik és próbál környezettudatos lenni?

Egyed nyugodtan az azbeszt ládákban termesztett és egy éjszaka alatt beérlelt paradicsomot vagy azt a marhahúst, amit gyorsabban termelnek, mint a marha, amelyik egyébként sosem látott füvet???

Nem kell marékkal zabálni a bogyókat, de én inkább költök az egészségemre, mint a betegségemre, mivel az emberi szervezet csak akkor jelez betegséget, ha a 100%-ról 30% alá csökken az egészsége. És ezt orvos mondja, nem én vagy az FLP.

A marhákról és paradicsomról meg bővebbet tudhatsz meg az Otthonunk című dokumentumfilmből.


Mindenkinek jó egészséget, szép napot, és köszönöm az értékes véleménynyilvánításokat.

2009. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
46%
11:52 - Nekem a nagymamám EGÉSZSÉGES kertjéből van a szőlő, az alma, és még sokminden. Ja, és egészséges vagyok, hahó, azt nem olvastad? Nehogy jobban ismerd már az egészségi állapotomat, mint én vagy az orvosaim, akik ugyanúgy megmondhatják, hogy alig járok hozzájuk, és nincs is szükségem rá. :-D
2009. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%
Ez a vicces az FLP ügynökökben, hogy ha valaki megmondja nekik, hogy drága, hogy van jobb olcsóbban, hogy nem éri meg, elkezdenek dobálózni olyan dolgokkal, amikhez nem értenek. FLP ügynökök, hol az orvosi vagy gyógyszerészeti diplomátok? Hány évig tanultátok a "szakmát"? Hány kispénzű embertől szakítottátok le a havi kajapénzének a felét a ti jutalékotokért?
2009. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sok orvos is benne van az FLP-ben. Nem véletlen! Igen is hogy jók és hatásosak a termékek.
2009. szept. 15. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!