Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti talalkoztatok manipulator-e...

Ti talalkoztatok manipulator-emberekkel, avagy "hipokritakkal"? (ketszinu "emberfaj") Nem tul csolatasu ez a kifejezes?

Figyelt kérdés

Teny, hogy jo ha valaki nem "hipokrita", de mi van akkor ha az emberek tobbsege az? Akkor milyen jelentosege lesz a szonak ahhoz, hogy masokat felruhazzunk vele? Epp egy cikket olvastam errol a "jelensegrol", es azelott egy speci, errol irt konyvet is, szamomra fura nezopontja van, pl. hogy hipokrita "aldozatokrol" ir, ami (szerintem) majdnem olyen jellemmel bir, mint a "hipokritak" csak mas szemszoggel. ( [link]

Mi a kulombseg a "manipulatorok" es "aldozataik" kozott? Pl. valakit annak itelek es magam aldozatnak, de akar a masik is annak itelhetne engem?

(bocsi a faraszto kerdesert es az ekezet hianyert)


2013. márc. 21. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem az "emberek tobbsege", ez tolem nagyon csolatasu, tulajdonkepen azokra gondoltam ezzel, akiket erinthet a "tema".
2013. márc. 21. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem én hipokrita vagyok vagy mi a neve.. majd elolvasom a cikket .
2013. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
talan en is hipokrita lehetek, de csak neha:)) legalabb nem bantok vele masokat.
2013. márc. 21. 23:53
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg mindenki manipulál valakit, Így érünk el dolgokat. Nem olvastam el a linket, de egy könyvet olvasok, aminek a címe: A manipuláció művészete. Érdekes.
2013. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam en is. Vagyis nem mindenki, de a konyv iroja is szerintem egy ilyen manipulator, hulyeseg ez az "aldozat"-"hipokrita" felallas, inkabb ket emberrol van szo, akik ugyanugy harcolnak belul, csak az egyik felenkebb kivul.

Regebb amikor konyvben olvastam, en is mutogattam egy regi baratnomre, hogy "jaj hipokrita", de ugyanigy mutogathatna o is ram. Gondolom a legalszentebb, aki ilyenekrol ir :3

2013. márc. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!