Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez a "nőt nem ütünk meg" duma...

Ez a "nőt nem ütünk meg" duma nem kb. annyira értelmes mint pl. "reggel nem kelünk fel 6-kor"?

Figyelt kérdés
Semmi értelme.
2013. márc. 30. 00:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
annyira viccesek ezek a válaszok :D
2013. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elég rendesen benézitek egyes válaszolók, én nem az előző kérdező vagyok, és még életemben nem ütöttem meg nőt, mert nem kerültem olyan helyzetbe. De ha sikerülne rendesen felhúzni az agyamat valakinek, nem azt nézem hogy férfi-e. Simán elcsattanna egy pofon. Ököllel viszont nem ütnék.
2013. márc. 30. 13:25
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
Elég durva, hogy azt a kérdésemet nullára lepontozzák, hogy egy nő megüthet-e egy férfit? Ilyenkor mi zajlik le az ilyen lelkében,mikor lepontozza?
2013. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Ja és persze válasz nincs is rá.....
2013. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak önvédelemből lehet megütni egy másik embert, teljesen mindegy, hogy férfi-e vagy nő. Amit itt pár kérdéssel előbb leírt valaki, az például nálam már réges-régen túlment a határon, akkor is, ha egy nő ütött volna meg egy férfit "nevelési célzattal". Egészen egyszerűen önvédelmen kívül senkinek nincs joga megütni a másikat.
2013. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy normális, magyar ember nem úgy oldja meg a problémáit, hogy lecsapja a másikat. A kisebbségieknél szokás megverni v.kit azért, mert nem tetszik v.mi.
2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:30: Nem én pontoztam, de válaszolok.

Véleményem szerint:

- Nincs olyan, hogy valaki "megérdemel" akár egy pofont is.

- Ebből kiindulva ha a gyengébb üt meg egy erősebbet, az sem helyes részemről, nem támogatható.

- Viszont a nagyobb erő nagyobb felelősség is. Ez van. Tetszik, nem tetszik, törődj bele.

2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Gyalázatosan primitív viselkedés akár saját nemünkre, akár az ellenkezőre kezet emelni. Ha valakiből szavakkal ilyen viselkedést ki lehet váltani, az nem való emberek közé.
2013. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
81%
gyökér
2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

De kb annyira értelmes

A pénz számolva a nő verve jo

2020. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!