Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miskolcon miért bámulnak az...

Miskolcon miért bámulnak az emberek ennyire?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy vadidegenek bámulnak, lesnek néznek. Mi a cél? Kihívás? Nem értem az egészet, ha ismer köszönjön, ha nem azt meg egy pár pillanat alatt tudja. Ha látom, hogy néz inkább nem nézem tovább, de amint odanézek, még mindig les. Ennek mi értelme van? Szeretném, ha egy-két ilyen bámuló bunkó is válaszolna.
2013. máj. 11. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsen a külsődön valami, ami odavonza ezeket a tekinteteket? Nem szoktak csak úgy másokat bámulni az emberek...
2013. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nincs! Olyan átlagos vagyok, hogy jobban sem kell. Sem a termetem, sem a ruházatom, sem a fizimiskám nem kirívó. Egyszerűen érthetetlen.
2013. máj. 11. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnat veszed, hogy nem szoktak csak úgy valakit bámulni.A bunkók szokták jól végigmérni a többi pasit, hiszen állati szinten gondolkoznak, náluk az élet arról szól hogy van az alfahim és a többi lúzer és azt hogy ő az alfahim azt folyton kell bizonyitani és kihangsulyozni mégha nem is kérdi senki tóle.


Vannak olyanok is akiknek vonzó vagy attól függetlenül hogy nem pasikra bukik.Jó a stilusod, jól nézel ki, akkor mind néz és figyel, esetleg szeretne téged utánozni.


Van olyan eset is hogy furcsa vagy, persze számomra ez relativ, a furcsaság is csak viszonyitási alapon lehet furcsa, de a bunkó ezt nem tudja felfogni és az bámul.


Még van egy eset, amikor hasonlitasz valami VIP-re és azt hiszik te az a hiresség vagy és azért tátják a szájukat.


Utolsónak hagytam a legkevésbé valószinüt, legalábbis nálam ez mindig utolsó lehetőség: hogy paranojás vagy és csak úgy tünik de ahogy mondtam ezt kevésbé hiszem mert tudom milyen ez a világ én is benne élek.

2013. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó! Nekem is ilyen meglátásaim voltak szóról szóra. Akkor szimpla primitívség az egész...
2013. máj. 11. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak nálatok, az ország túlsó végében is bámulnak. Engem pl akkor szoktak leginkább amikor a kertünkben dolgozok. Pl fát vágok, vagy ilyesmi... Elég kicsi a kertünk, ráadásul két oldalról is utca van, így el sem lehet bújni benne, mindenhonnan oda látnak.

Na ha valamit csinálok, bármi történik, akkor rögtön bámulnak. Van aki meg is áll az utcán és úgy bámul. De szólni nem szól semmi. Sokszor vissza kell fognom magam, hogy megkérdezzem ilyenkor az illetőtől hogy mi a fene olyan érdekes.

Ha van ott valaki velem, pl családtag, akkor elkezdem jó hangosan mondani, hogy nézd már, milyen érdekesek lehetünk, mert már megint hogy bámulnak! Ilyenkor a legtöbbje azért észreveszi magát és továbbáll.

2013. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is helyi vagyok, és tényleg rengeteg a paraszt itt Miskolcon. A város lakosságának legalább felét a saját otthonába bezárva kéne tartani, annyira bunkó.


Lenéznek, pofákat vágnak, néha beszólnak, tolakodnak, egész egyszerűn hiányzik belőlük a legtöbb olyan elem, ami megvan a kulturált emberekben.

2013. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hahahaha :D Ez mennyire igaz. Ha nem kerülöd ki az utcán őket simán neked mennek(még csak a jelét sem adják, hogy arrébb húzódnak ők is), vagy megy az ember az út jobboldalán erre a szemből jövő is arra húzódik, hogy azért mégiscsak ki kelljen kerülni. Múltkor az egyik ilyentől meg is kérdeztem, hogy jól szórakozol? A buszon, villamoson is ugyanilyen a helyzet. Én mindent elkövetek, hogy se én, se a táskám ne érjen hozzá senkihez, mert tudom, hogy mennyire zavaró, de a büdös bunkója simán rám mászik(akár férfi, akár nő). Volt, hogy egy megállót már inkább sétáltam a munkahelyemig, mert attól féltem, hogy megcsapkodok valakit.
2013. máj. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!